Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >

POtzrebuje Pożyczki, zarobki na poziomie 2000zł
Potrzebuje pożyczki - kredytu - wysokość 10.000

SOHO
Jedno wielkie ZŁODZIEJSTWO. Nie polecam !!! Konta...

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

Znajdź najlepszą dla siebie ofertę kredytową!
Chciałbym polecić wszystkim, którzy w ostatnim cz...

• Nawigacja GPS
    Od niedawna prowadzę własną działalność transportową, gdzie wykonuje usługi firm spedycyjnych, nie...
  • Jedzenie przez internet
    Jak byłem w domu to znalazłem portal, na którym można zamawiać pizzę i nie tylko...
  • usterka w aucie
    Witam. W mojej lagunie 00' 1.9dci dzieje się coś takiego jak by straciła 80 % mocy. Turbine słychać...
  • usterka w aucie
    Witam. W mojej lagunie 00' 1.9 dci coś dolega a mianowice mam ogromny spadek mocy ok. 80 %. Nic nie...

Odpowiedz

12-02-2012, 11:12
scania scania jest off-line
Junior Member

Domyślnie szukam pracy

Kierowca C+E, z okolic Ostrowi Mazowieckiej. Doświadczenie ruchome podłogi, patelnie, burto firanka, doświadczenie polska i litwa, bez doświadzczenia na UE.

Kontakt:
883555977

Ostatnio edytowane przez scania : 01-25-2013 o 15:46 Powód: zła treść

12-20-2012, 19:23
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member

Domyślnie

Haha ale z dziewczyną twoją czy oczekujesz od nowej firmy?

12-29-2012, 09:40
scania scania jest off-line
Junior Member

Domyślnie

no dziewczyna od nowej firmy , wiadomo! ale chciałbym jednak konkretne odpowiedzi na mój post

04-29-2013, 08:26
sarajessica sarajessica jest off-line
Member

Domyślnie

I co, znalazłeś pracę? Najlepiej jest szukać na stronie konkretnej firmy transportowej, bo one zwykle nie organizują rekrutacji na szeroką skalę, a na swojej stronie zwykle mają zakładkę "praca", jak np. tutaj: http://fracht.pl/kariera/oferty-pracy - jak jeszcze nic nie znalazłeś, to możesz zerknąć, a nuż coś się trafi

03-04-2014, 16:45
marysia.co marysia.co jest off-line
Member

Domyślnie

Wiem, że zagranicą często szukają kierowców, szczególnie w Niemczech - można zawsze wyjechać na kilka miesięcy. A po powrocie warto postarać się o zwrot podatku, ponieważ może wynieść nawet 2-3 tysiące. W dzisiejszych czasach trzeba się niestety starać o każde pieniądze.

06-21-2014, 07:12
aleksander aleksander jest off-line
Member

Domyślnie

A ja od jakiegoś czasu uskuteczniam pracę w domu - przez net. Prowadzę kilka stronek o tematyce finansowo-bankowo-ekonomicznej. Zarabiam głównie na programach partnerskich takich jak Google Adsense czy Comperialead. Szczególnie dobrze płatnym PP jest ten ostatni. Możecie o nim poczytać na http://www.comperialead.pl

07-24-2014, 06:51
pudzian pudzian jest off-line
Member

Domyślnie

Warto jest zerknąć sobie na oferty pracy ze Szczecina na portalu GoWork
http://www.gowork.pl/praca/szczecin;l - aktualnei przeglądałem sobie oferty pracy w tym mieście i jest bardzo wiele ciekawych propozycji dla kierowców tak więc jestem pewny,że powinieneś znaleźć w tym zakresie coś interesującego dla siebie.
Sam swoją pracę znalazłem właśnie przez internet ale mała rada : zaglądaj na portal codziennie ponieważ niektóe te najlepsze oferty pojawiają się i szybko znikają. A warto jest być przecież jednym z pierwszych, którzy zostawią swoje cv.

Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum