Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
10-03-2011, 05:57
AmonSul AmonSul jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Pytanie o klucz udarowy Falon- Tech 1500W.

Witam
Jakiś już czas poluje na elektryczny klucz udarowy do odkręcania kół z regulowaną siłą dokręcania :
ELEKTRYCZNY KLUCZ UDAROWY FALON-TECH 1500W 650 Nm
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
(daje dwa linki jak by któryś wygasł w przyszłości)
W końcu pojawiła się na allegro i innych sklepach. Klucz kosztuje 300 zł i będę go używał tylko w celach prywatnych do pięciu samochodów. Myślałem go od razu kupić tylko zaniepokoiła mnie jedna rzecz, mianowicie na klucz jest tylko 14 dni gwarancji (sprawdziłem różnych sprzedawców i nie ma więcej) i chciałem się zapytać czy posiada ktoś ten klucz i mógł coś napisać o nim, czy nie zepsuje mi się po jednej wymianie kół?
 


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Udarowy klucz elektryczny z regulacją - Witam Ostatnio chciałem siebie kupić udarowy klucz elektryczny z regulacją (zależy mi na regulacji) tego typu... Forum samochodowe
Re: jaki klucz udarowy? - rurk pisze: > > Ja mam klucz udarowy polskiej marki Atmo AT-200. Ma jedną przydatną > funkcję dokręcania z niską siłą 90Nm > Ogólnie jednak... Forum motocyklistów
klucz udarowy do zapieczonych srub - W dniu 2011-06-06 08:21, Michał Gut pisze: > inaczej bym pneumatyka nie rozwazal:) > 600 to raczej za duzo jak na narzedzie do sporadycznego... Forum samochodowe
Elektryczny klucz udarowy. - Witam. Uzywa(l) ktos, kiedys? Dziala to? Ma to sens, czy to tylko taki "gadzet", a prawdziwy klucz udarowy musi byc pneumatyczny? Dodam... Forum motocyklistów
Pytanie tech - Witajcie Idzie produkcja kolejnej traji i musze poszukać napędu prędkościomierza na ośkę 25 mm. Myslałem ze cebra f2 ma 25 ale mylilem sie - 20... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 02:29.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.