Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-25-2010, 07:25
TIM
Gość
 
Domyślnie Czujnik spadku cisnienia w oponie - Mercedes - gdzie szukac uzywany

Hej
Szukam czujnika jak w temacie , numer czesci A0045429718 315,00 Mhz, czy
macie pomysl gdzie taki czujnik dostane uzywany ?
Pozdr


 
05-25-2010, 08:57
Miecio
Gość
 
Domyślnie Re: Czujnik spadku cisnienia w oponie - Mercedes - gdzie szukac uzywany

W dniu 2010-05-25 09:25, TIM pisze:
> Hej
> Szukam czujnika jak w temacie , numer czesci A0045429718 315,00 Mhz, czy
> macie pomysl gdzie taki czujnik dostane uzywany ?
> Pozdr
>
>


A ile kosztuje nowe w ASO?


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Hallotron - gdzie szukac? - 6, tu doktorski; Padl mi czujnik predkosci w pomaranczowym. Zwykly hallotron zamkniety w tulei M8 wkrecanej w przedni zacisk. Moge oczywiscie... Forum motocyklistów
BMW K100 '85 czujnik cisnienia oleju - Witam Podpowiedzcie prosze od czego moze pasowac czujnik cisnienia oleju do BMW K100 RS '85? Nie moge tego nigdzie namierzyc. Dzieki Edmund... Forum motocyklistów
Jak dziala czujnik cisnienia powietrza - Jak dziala czujnki cisnienia powietrza w kolach...? Nie widze zadnego przewodu przy kole, po dopompowaniu kontrolka gasnie po przejechaniu ok 200;... Forum samochodowe
[gdzie]w trojmiescie pomiar cisnienia w cylindrach - Czy ktoś orientuje się gdzie dobrze robią pomiary ciśnienia w cylindrach i jaki jest tego koszt. Proszę pisać miejsca sprawdzone, nie typu... Forum samochodowe
Czujnik ciśnienia w oponie - Witam. Taka ciekawostka... Dzisiaj zmieniałem opony. Ponieważ po raz pierwszy widziałem wnętrze alufelg po zakupie samochodu (uzywany)... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 09:48.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.