Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
06-14-2014, 17:48
Mardok124 Mardok124 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Achilles Platinum czy Diplomat

Witam

Zamierzam kupić jakieś dobre a tanie opony na lato Niestety mój budżet jest dość mocno okrojony bo mogę przeznaczyć maksymalnie 600 zł ale do rzeczy. Po długich i wyczerpujących poszukiwaniach opon natrafiłem na dwóch producentów: Achilles Platinum i Diplomat. Próbowałem wyczytać coś o nich na różnych forach ale nie znalazłem tam zbytnio konkretnych wypowiedzi. Jedni chwalą inni wręcz przeciwnie. Jest to dość drogi jak dla mnie biznes i jak mam wydać 600 stówek w błoto to wole się zapytać kogoś kto ma te opony bądź zna się na tym.

Poniżej podam linki do tych dwóch aukcji allegro na których znajdują się te opony:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Z góry dzięki za wszelkie porady i odpowiedzi

Pozdrawiam
Mardok124


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Fotelik Cybex Solution X edycja Platinum - Witam, czy ktos miał kontak z tym fotelikiem ?? Ja sprawuje sie ten czarny materiał, łatwo sie brudzi itd ? czy jest jakas różnica w wykonaniu... Forum samochodowe
Opony DIPLOMAT zna ktoś ? - Teściowi wcisnęli w jakimś serwisie oponiarskim mówiąc, że to Goodyear. Zna ktoś te opony? Czy są coś warte, czy jechać do nich z ryjem żeby... Forum samochodowe
Opony Achilles - ktoś używał ? - Użytkownik "Pisklak" <pisklak28WYTNIJTO@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości news:7d75.0000064e.4c9c9bf6@newsgate.onet.pl... > Witam; > >... Forum samochodowe
Co sądzicie o olejach Platinum? - Ciężko będzie zdobyć jakieś opinie olej jak olej jeśli spełnia wymogi producenta auta będzie dobry, nie patrz na producenta. Jeśli chcesz jakiś... Forum motoryzacyjne
Co sądzicie o olejach Platinum? - Zbadałem sprawę i wydaje się, że te oleje są dobre. Interesuje mnie Orlen Platinum 5w40 Diesel. Proszę również o opinie na temat innych olejów tego... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 02:22.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.