Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-23-2009, 09:30
GK
Gość
 
Domyślnie Przekładki nadal legalne?

Witam,
Czy auto po przekładce nadal można rejestrować?
Podobno miały się przepisy zmienić.
Pozdrawiam,
Grzegorz
 
03-23-2009, 11:47
gosmo
Gość
 
Domyślnie Re: Przekładki nadal legalne?

Użytkownik "GK" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości
news:gq7kr5$mq$[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]...
> Witam,
> Czy auto po przekładce nadal można rejestrować?
> Podobno miały się przepisy zmienić.



A dlaczego niby nie można by było ich zarejestrować? Chociażby jako SAM.
Druga sprawa, to to, że wedle przepisów unijnych polskie prawo powinno dawać
możliwość zarejestrowania anglika nawet bez przekładki i wiem, że niektórym
w polsce się udało tego dokonać.




Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Legalne wyścigi uliczne ? - http://sinner.com.pl/strony/infernal/start.html Czy wyścigi uliczne są w Polsce legalne? Forum samochodowe
Czy należy się zwrot składki? - Jak wiadomo przy zakupie samochodu przejmuje OC poprzedniego właściciela. Mogę wypowiedzieć u dotychczasowego ubezpieczyciela i ubezpieczyć auto... Forum samochodowe
Czy przekładnia kierownicza zębatkowa i listwowa to ten sam rodzaj przekładni?? - Witam! Pytanie może jest głupie ale jestem laikiem w temacie. Czy przekładnia listwowa potocznie zwana maglownicą to inaczej mowiąc przekładnia... Forum samochodowe
nakładki na tablicy rejestracyjnej - Kilka razy coś takiego widziałem - przezroczysty kawałek plastiku założony na tablicy rejestracyjnej, niektóre z nich miały charakterystyczne... Forum samochodowe
Czy zawyzanie skladki przez TU w przypadku braku BT jest legalne ? - Czy jakakolwiek ustawa w tym kraju reguluje o ile max. towarzystwo ubezpieczeniowe moze podniesc skladke ubezpieczenia OC w dowolnej wysokosci... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:38.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.