Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
06-06-2013, 18:08
Gabriello77 Gabriello77 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie coupe

Jeszcze ewentualnie z ciekawych aut to prócz nowego IS to wychodzi też [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], fakt że dopiero w 2014 roku ale auto zapowiada się bardzo ciekawie...
 
06-28-2013, 10:00
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Wszystko jest tak na dobra sprawę kwestią tego jaki budżet posiadamy na ten cel. Im więcej,na tym lepszy samochód możemy sobie pozwolić z bogatszą opcją wyposażeniową. Opel Insignia to ciekawa propozycja.
 
08-05-2013, 10:54
bartos bartos jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

polecam poszukać czegoś koreańskiego np. takiego hyundaia. Trzy miesiące temu kupiłem nówkę za nawet przyzwoitą sumę, sprawuje się bez zarzutu. Mam ix20 1,6 czarnego, mega fajna fura. To nie pierwszy mój samochód tej marki, wcześniej miałem Accent 1,3. Oba auta kupiłem w serwisie hyundaia u pana Sławomira Michalskiego w Pruszkowie. Warto tam zajrzeć bo da się tam wypatrzeć prawdziwe samochodowe perełki za przyzwoite ceny.
 
08-14-2013, 08:37
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Hyundai to całkiem przyzwoita marka jeżeli chodzi np o niską awaryjność,komfort jazdy czy sam wygląd. Ale jak pisze powyżej: budżet to najbardziej istotna kwestia w tej materii. Już za kwotę 20-30 tys zł można kupić naprawdę bardzo dobre autko.
 
08-28-2013, 20:27
KrzysiekW KrzysiekW jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Honda Accord, którą ktoś już tutaj polecał. Bardzo fajnie się prowadzi, świetne zawieszenie na nasze drogi. W Honda Plaza w Wawie można jeszcze kupić ją z rabatem 25 tys., na poprzedni rocznik, ale obejmuje on wersję Tourer i Sedan więc każdy może wybrać coś według potrzeb i zmieści się w budżecie.
 
08-29-2013, 08:13
fordriv fordriv jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał A5tu5 Zobacz post
Witajcie,
parę lat temu kilka razy przejechałem się Roverem 620i (chyba takie miał
oznaczenia).
To, co mi się w nim spodobało, to przestronność wnętrza i to, w jaki sposób
pokonywał nierówności naszych polskich dróg.
Po prostu płynął...

Szukam czegoś podobnego, powiedzmy do 120tyś brutto, nowego, co by podobnie
płynęło po naszych drogach i... było japończykiem...
czy jest szansa znaleźć jakiegoś japończyka o podobnych wrażeniach jezdnych?
najchętniej w deaslu...
co byście polecili?

--
A5tu5
a może weźmiesz pod uwagę coś z korei?
np. Kia Optima - bardzo dobre auto i do tego świetnie się prezentuje. Już za około 100 koła można dostać je całkiem dobrze wyposażone.
 
09-05-2013, 11:37
Hetok11 Hetok11 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Tak Golfy, są bardzo dobre, jeszcze mogę do miasta polecić Punto i coś z ofert Citroena np Xsarę. Tanio można używane samochody znaleźć w [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] lub na aukcjach internetowych. A najtaniej jak słyszałem to na aukcjach komorniczych.
 
09-24-2013, 12:23
Sklepmotonet.eu Sklepmotonet.eu jest off-line
Member
 
Domyślnie

Chyba najważniejsze będzie tutaj to aby samochód był ekonomiczny,wiec Punto czy Opel corsa do miasta jak najbardziej sie sprawdza z racji niskiego spalania.
 
09-24-2013, 17:06
granit granit jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hetok11 Zobacz post
Tak Golfy, są bardzo dobre, jeszcze mogę do miasta polecić Punto i coś z ofert Citroena np Xsarę. Tanio można używane samochody znaleźć w serwisie z ogłoszeniami lub na aukcjach internetowych. A najtaniej jak słyszałem to na aukcjach komorniczych.
też mi się wydaje, że takie serwisy jak sprzedajemy.pl albo [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to kopalnia tego rodzaju ogłoszeń i na pewno można tam znaleźć coś godnego uwagi, choć co prawda trochę trzeba się naszukać, żeby nie trafić na jakiś bubel
 
09-29-2013, 06:41
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Ja to w ogóle uważam że [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] w dzisiejszych czasach to się rzadko kiedy opłaca... Paliwo kosztuje krocie, ostatnio przedłużałem umowę OC i tam też mega podwyżki... :/


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Nowy samochód poniżej 30 tys. zł - R <r@no.spam> napisał(a): > Czy możecie polecić jakiś samochód poniżej 30 tys. zł (nowy)? W zasadzie > jedyne ograniczenie, to wersja 4 drzwiowa.... Forum samochodowe
mały samochód nowy / używany - Witam Troszkę przez ostatnie lata przestałem interesować się motoryzacją (szczególnie zaniedbałem małe autka), w związku z powyższym mam prośbę... Forum samochodowe
Nowy samochod i LPG - Zastanawiam sie nad zakupem nowego auta. Którzy producenci w fabrycznie nowych umożliwiają montaż LPG bez utraty gwarancji? Wiem o Chevrolecie,... Forum samochodowe
Stosunkowo nowy samochód do 40k - Witam. Znajoma poszukuje samochodu, 5 drzwiowego, dla 3 (czasami 4) normalnej wielkości osób, ale utrudnienie polega na tym, żeby auto było... Forum samochodowe
Nowy samochód do 86kpln - Witam wszystkich bardzo serdecznie. Zbliża mi się termin wymiany samochodu służbowego. No i zaczął się problem obfitości :-) Do tej pory jeździłem... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 12:43.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.