Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-21-2014, 12:16
Sklepmotonet.eu Sklepmotonet.eu jest off-line
Member
 
Domyślnie

Z częściami nie będzie większego problemu i to niezależnie od marki na która się zdecydujesz. Szeroki wybór części w atrakcyjnych cenach znajdziesz u nas,zapraszamy.
 
05-22-2014, 09:37
DarkShadow DarkShadow jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Wiele różnych ofert samochodów do 6000zł w bardzo dobrym stanie technicznym znajdziesz na ogłoszeniach typu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] gdzie masz możliwość osobistego dogadania się ze sprzedającym, by osobiście sprawdzić interesujący Cię model samochodu osobowego, który zamierzasz nabyć. W ten sposób unikniesz oszustw oraz będziesz miał pewność dobrego zakupu.
 
05-27-2014, 16:11
kata89 kata89 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Wszystko zależy jakie odległości pokonujesz. Jeśli są one długie wtedy diesel będzie jak najbardziej słuszna decyzją. Natomiast jeśli jeździsz na krótkie przejażdżki myślę ze benzyna będzie ok.
 
05-30-2014, 14:08
sylwia4012 sylwia4012 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

moje stare auto juz coraz częściej odmawia posłuszeństwa i czas na zmiany. No i pytam Was co kupić? Chcę miejskie, zwinne auto, mało awaryjne no i jak najmłodsze. Do 10-13tys myślę, że się wyrobię. Spodobał mi się Citroen, [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ale nie znam tej marki wcale. Możecie mi coś o nim powiedzieć? Warto?
 
07-03-2014, 07:39
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Mi osobiście Citroen nie przypadał do gustu,ale moge polecić np Toyote Yaris,myślę,że to idealny typ na dobre i ekonomiczne auto do miasta.
 
07-31-2014, 14:29
leo1 leo1 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie popatrz

Jeżeli nie wiesz jakie auto kupić to możesz na tej stronie porównać sobie modele samochodów, przeczytać opinie, tip [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
08-06-2014, 17:42
sylwia4012 sylwia4012 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

a co myślicie o Ibizie w takich pieniądzach jak na wstępie? [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - wizualnie i technicznie bez zastrzeżeń.
 
08-08-2014, 18:17
adik356 adik356 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jak za te pieniądze ten Seat prezentuje się całkiem nieźle ale benzyna, jak dla mnie odpada. Wizualnie też okej, ale wiadomo że zdjęcia nie zawsze w 100% pokażą to, co być może zobaczymy na żywo. Zajrzyj sobie tutaj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Znajdziesz tu opinie na temat interesującego Cię modelu
 
08-22-2014, 13:15
Bass Bass jest off-line
Member
 
Domyślnie

Od znajomego handlarza tez bym sie wahał. Dać sobie czas i szukać od I właściciela w Polsce.
 
09-01-2014, 13:56
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Zakup samochodu z komisu zawsze jest trochę ryzykowny i polecam skupić się na szukaniu ofert nawet nieco dalej,ale za to od pierwszego właściciela,zadbanego z pewnej ręki,można znaleźć kilka bardzo sensownych ogłoszeń.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Jaki VAN kupic? - On 2012-01-13 17:04, Wojciech Smagowicz wrote: >>> Spierałbym się - z pozycji kierowcy, który trochę tym jeździł. >>> IMHO 109... Forum samochodowe
Jak kupic / sprzedac uzywany samochod ? - Opis zdecydowanie za długi. Można się zanudzić. Co do pytania, to mniej więcej jest tak, że jeden woli schabowego z kapustą a inny... Forum samochodowe
kupic samochod z komisu przy aso... - http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2736&postdays=0&postorder=asc&start=0 Forum samochodowe
czy warto kupic samochod po lekkim dachowaniu? - Czy warto kupic samochod po lekkim dachowaniu? Czy przewrocenie samochodu na dach ma jakies ujemne skutki dla silnika? Pozdrawiam Paweł Forum samochodowe
Jaki samochod kupic? - Witam Pisalem kilka watkow wczesniej, ze spalilo sie auto mojej dziewczyny. Szukamy wiec na szybko cos zastepczego. Wczesniej jezdzila Bravo 1,6... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 20:49.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.