Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-26-2014, 09:07
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Ja szczerze mówiąc chyba odpuściłbym sobie taki samochód bo skoro dowód rejestracyjny został zatrzymany,to oznacza ze ewidentnie cos jest nie tak. Masz teraz szeroki wybór wśród różnych ofert,wystarczy poszukać i na pewno znajdziesz coś sensownego.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Kupno Samochodu - Witam Właśnie przymierzam się do kupna samochodu. kasy nie mam za wiele powiedzmy około 14 tys. Do tej pory kupowałem 2 używane samochody za... Forum samochodowe
Kupno samochodu - prośba od laika - Witam serdecznie, Przymierzam się do kupna auta. Prośba do grupowiczów o doradzenie, co do zakupu: * kwota ~25 tys. zł * rocznik >= 2005 *... Forum samochodowe
Zakup samochodu z miękkim dowodem - witam, Mam na oku samochód, który został sprowadzony z DE. Osoba sprowadzająca złożyła papiery o rejestracje w PL parę dni temu. Dostali miękki... Forum samochodowe
Kupno samochodu - Co myslicie o skodzie jak z ogloszenia za podaną cenę? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7983029 Opłaca się? Na co ewentualnie zwracac... Forum samochodowe
Zmiana DMC przyczepy w dowodzie rejestracyjnym samochodu - Witam Czy mozna zmienic wpis w dowodzie rejestracyjnym samochodu ciezarowego odnosnie maksymalnej masy przyczepy. Wedlug przepisow (prawo o ruchu... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 17:55.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.