Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-12-2014, 15:32
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Pierwszy raz cokolwiek słyszę na ich temat,wiec moja opinia także będzie znikoma. Mam wykupiony pakiet assistance i nie muszę się o nic obawiać,wystarczy jeden telefon i ekipa zaraz zjawia się na miejscu,fakt że za OC płacę nieco drożej,ale w zamian za to mam spokój.
 
06-02-2014, 13:28
mr duda mr duda jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Mam i polecam

W sumie już od wielu lat (4?) korzystam z usług tej firmy i nie mogę narzekać. Cena za rok nie zabija mojego budżetu a zafachową pomoc warto zapłacić. Wolę mieć spokojną głowę i jeździć sobie bez stresu, że w razie awarii pomoc drogowa wydoi mnie do zera. Firma godna polecenie, chyba z 10 lat są na rynku już, więc to o czymś też świadczy.
 
06-20-2014, 14:42
Kane Kane jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał pudzian Zobacz post
Kilka dni temu musiałem skorzystać z pomocy drogowej. Uszkodziłem gdzieś miskę olejową, wyciekła cała zawartość silnika ;/
Byłem w odludnym miejscu, nikt ze znajomych nie mógł odholować ;/
W siec znalazłem [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] trochę to kosztowało, ale nikt za darmo przecież nie będzie jeździł.
Udało mi się tak zatrzeć silnik w polonezie mojego ojca - całe wieki temu. Nawet wiem w jaki sposób tę miskę uszkodziłem... No, ale stanąć w odludnym miejscu - bez pomocy ani rusz
 
09-01-2014, 11:11
madzierski-darko madzierski-darko jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie starter?

ta opcja z białostocka pomoca drogową spoko. z tym, że miałbym wątpliwości co do zakresu ich działalności. czy w bieszczadach tez by do mnie przyjechali?tego się właśnie obawiam w usługach takich firm, mimo ze obsluga moze byc porządna.w tym cenie startera, ze kupuje na cały rok i niewazne gdzie jestem to sprawa bedzie zalatwiona.
 
10-11-2014, 16:11
orson26 orson26 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jestem ubezpieczony w Starter 2gi rok. Pierwszy raz w Niemczecgh zaciela mi się stacyjka.Pomoc przyjechala w ciągu godziny i usterke usunela. Wazne ze ciagle nawiązywano ze mna kontakt telefoniczny. W tej chwili wlasnie sciagnela mnie laweta ( auto wg mojej oceny nie moglo być uruchomione na ulicy, wiec zaznaczyłem ze chce lawete) pomoc od zgłoszenia pojawila się w ciągu 45 minut ( sytuacja miała miejsce również w Niemczech). Jestem tak zadowolony z pomocy, ze zaraz po wejściu do domu pisze ta opinie. Polecam Starter Asistance. Tomasz


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
VW Caddy 2001 1.9TDI Wasze opinie ? - Witajcie, Jak w temacie - przymierzam sie do zakupu - jako 2 auto firmowe. -- Mikołaj Jopczyński, Tychy Online tel: 791 486 557 | mikolaj... Forum samochodowe
FZ-1-jakie sa Wasze opinie? - Witam. Tak, jak w tytule, jakie sa Wasze opinie na temat Yamahy FZ-1(2006-2008)? Czy nadaje sie na miasto, jak z eksploatacja, plusy i minusy,... Forum motocyklistów
Wasze opinie o 3-ech autach - 2 pierwsze to Omega 2.5 TD: http://www.allegro.pl/item811642361_opel_omega_c_2000_rok_full_opcja_okazja..html ... Forum samochodowe
Re: Rynek motocykli a recesja - Wasze opinie - Dnia Mon, 13 Oct 2008 16:40:04 +0200, Janusz A. Urbanowicz napisał(a): > Mi raczej chodziło o polskich ludzi sukcesu, po wawie ostatnio się >... Forum motocyklistów
Triumph TT 600 Wasze opinie - otoz to podoba mnie sie strasznie! rok 2000 przebieg podobno ok 20 tysia. Prosze o opinie :-) pozdrawiam -- Krzysiek K.M.C. gsx 600f '93... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 18:31.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.