Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-15-2008, 11:43
Krzysiek
Gość
 
Domyślnie [trojmiasto+okolice} ZLECE WYMIANE SKRZYNI BIEGOW Z AUTOMAT NA MANUALNAGOLF III 1.9TDI

witam,

ZLECE WYMIANE SKRZYNI BIEGOW Z AUTOMAT NA MANUALNA GOLF III 1.9TDI
1997r rok

potrzebna skrzynia + osprzet

oferty z cena prosze kierowac na tel. 790 017 421 lub [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

PILNE !!!!!


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Peugeot 307 automat - kiedy wymiana oleju w skrzyni. - Witam, Mam Peugeota 307, benzyna 1,6, automat, 2007 rok. Świetne autko, doskonale wykończone i ogólnie pełna satysfakcja. Ale mam pytanie, nie... Forum samochodowe
Punto automat - jakie opinie o tej skrzyni? - Zapetlilem sie tak w kupowaniu nowego auta tak, ze chyba zrobie reset ;) i zaczne myslec o czyms malym, uzywanym glownie na miasto... A zakupy... Forum samochodowe
Skrzynia lub obudowa skrzyni do VW Touran 2005 1.9Tdi - Witam, kupie obudowe skrzyni biegow (lub cala skrzynie) do VW Touran 2005 1.9Tdi 2005 r. Silnik BKC a skrzynia/obudowa jakiej potrzebuje to GQN... Forum samochodowe
Gdzie założyć wewnętrzną blokadę skrzyni biegów [okolice Żoliborza, Warszawa]? - Witam! Czy ktoś może polecić mi sprawdzony warsztat w okolicach Żoliborza, gdzie zamontują mi wewnętrzną blokadę skrzyni biegów, najlepiej... Forum samochodowe
[Trójmiasto i okolice] Gdzie akumulator? - Witam, Muszę kupić akumulator do Punciaka. Postawię raczej na Centrę albo Exide. Pytanie, gdzie w Trójmieście najtaniej kupić? W marketach... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:28.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.