Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-25-2008, 10:10
Skiraz
Gość
 
Domyślnie [CKMK] uszkodzony mechanizm w lusterku, co począć?

Zepsuł mi się mechanizm regulacji lusterka zewnętrznego w FocusieI.
Pytanie, czy można gdzieś coś takiego kupić, czy grozi mi zakup nowego?
Jak nie było potrzebne to widziałem na allegro, za grosze bebechy do
lusterka, teraz nie mogę znaleźć.
A może jest w Krakowie lub okolicach naprawiacz zajmujący się lusterkami?
--
pozdrawiam
Skiraz


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
mechanizm podnoszenia szyby - wczoraj probowalem (na sile) otworzyc szybe od pasazera w aucie zony - - zerwalem linke mechanizmu podnoszenia. Odkrecilem ta korbke, z drzwi -... Forum samochodowe
octavia II - kierunkowskaz w lusterku - Witam Przepaliła mi się żarówka w kierunkowskazie znajdującym się w lusterku. Jak się dobrać do lusterka aby wymienić żarówkę?? -- Pozdrawiam... Forum samochodowe
Czym/Jak usunąć zarysowania na lusterku? - Witam, Zahaczyłem o betonowy mur w garażu i zarysowałem lusterko (obudowę) w mojej cbr'ce. Czym usunąć te zarysowania? Jakieś pomysły? Mietek Forum motocyklistów
Toyota Corolla, rozsypał się mechanizm wycieraczek - Witam, rozsypał mi się mechanizm wycieraczek w Corolli z 2000 (po FL). Dokładniej mówiąc wyrobiły się przeguby kulkowe łączące poszczególne... Forum samochodowe
Mechanizm podnoszenia szyby FFI - kto w lublinie? - Witam Szukam kogoś w lublinie kto mi naprawi mechanizm podnoszenia szyby od strony kierowcy. Instalacja oryginalna forda, auto to Ford FocusI z... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 23:25.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.