Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-15-2012, 20:22
gosiek19 gosiek19 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Samochód dla nowego kierowcy.

Cześć, jestem w trakcie zdawania prawka i myślę już o samochodzie jakim chciałabym śmigać
Spodobało mi się kilka a jako że nie znam się za bardzo, moglibyście powiedzieć coś o :
VW Polo
Peugeot 206
Ford Focus
i Golf 4 : )
Jak myślicie które z tych byłoby najlepsze tak na początek?


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Re: [CRP] Równouprawnienie kierowcy cywilnego a kierowcy mundurowego - W dniu 2012-06-11 17:41, RoMan Mandziejewicz pisze: >> To nie jest decyzja reformujaca, tylko podtrzymujaca sztucznie na >> kroplowce piramidke... Forum samochodowe
[CRP] Równouprawnienie kierowcy cywilnego a kierowcy mundurowego - Hello Jaroslaw, Monday, May 7, 2012, 9:56:44 PM, you wrote: >> Następny, który nie odróżnia opowiadania o tym, co dzieje się w firmie >> od... Forum samochodowe
Docieranie nowego 1.6 VTi - Jak w temacie, jeśli ktoś już to robił. Autko to Berlingo II z tymże silnikiem. Na razie ma 200 km, nie przekraczam 3,5 tys. obrotów,... Forum samochodowe
Samochód dla młodego kierowcy - Witajcie, Właśnie pojawił się w rodzinie nowy kierowca a co za tym idzie nowe kłopoty. Co prawda egzamin poszedł za pierwszym razem (ach te... Forum samochodowe
Nic nowego - Wczoraj wieczorem w Toruniu doszło do wypadku z udzialem motocykla, ze skutkiem smiertelnym. Powniewaz stalo sie to dokładnie na "moim podwórku"... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:12.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.