Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-12-2012, 16:05
CoWybrać CoWybrać jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Na co zwrócić uwagę przy wyborze samochodu?

Drodzy Automaniacy. To Wy wiecie najlepiej na co zwrócić uwagę przy wyborze samochodu, co jest najważniejsze, gdzie szukać i za ile. Dlatego chcielibyśmy poznać Waszą opinię nt. zakupusamochodu. Wasze zdanie liczy się najbardziej. Proszę poświęćcie max. kwadrans i wypełnijcie ankietę. Dziękujemy!
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Honda Civic 5D 2.2 i-CTDi- na co zwrócić uwagę przy zakupie ? - Rocznik 2006 wersja z ksenonami. Jak rozpoznać czy auto ma dwustrefową czy jedno strefową klimatyzację ? czy w silniku i-CTDI jest filtr cząstek... Forum samochodowe
Xantia 1.8 16v - na co zwrócić uwagę? - Witam. Dzisiaj oglądałem Xantię. Autko generalnie zadbane, jednak podczas jazdy brakło benzyny i auto stanęło:) Po dolaniu benzyny nie chciało... Forum samochodowe
Na co zwrócić uwagę przy zakupie Hondy Accord VI gen? - Witam Szukam jakiegoś samochodu wielkości Passata/Mondeo i w oczy mi się Honda Accord trafiła, nigdy nie miałem "japońca", na co zwrocić szczególną... Forum samochodowe
Na co zwrócić uwagę przy zakupie ursusa c-360 - Na co zwrócić uwagę przy zakupie ursusa 360 z 82 roku wg zapewnien po remoncie itd ? Forum samochodowe
Na co zwrócić uwagę przy zakupie 5 letniej Corolli - przymierzam się do zakupu, czy jest coś szczególnego, najbardziej podatnego na usterki na co warto zwrócić uwage by za chwilę nie pluć sobie w brodę... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 20:57.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.