Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
02-14-2012, 14:29
mr.nobody mr.nobody jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Czy można ładować w domu akumulator?

Witam.
Mam takie małe pytanie. Generalnie padł mi akumulator i nie mam gdzie go podpiąć więc pewnie go podepnę pod prostownik w swoim pokoju. Tylko czy akumulator nie wydziela przy tym żadnych oparów, nie ma jakiegoś ryzyka? Czy mogę spokojnie podpiąć i walnąć się spać?
Pomieszczenie dosyć duże.

Aku: Centra CA530
prostownik: Einhell BF 5


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Zupełne rozładowanie akumulatora - jak go naładować? - Dnia Fri, 17 Jun 2011 07:49:25 +0200, Seba napisał(a): <ciach> Akumulator naładowany - ożył po delikatnym potraktowaniu stareńkim... Forum samochodowe
Akumulator bezobsługowy wapniowy, jak ładować? - Pojazd który posiadam unieruchomił mróz,tzn.zamki się obracały lecz ja nie mogłem wsiąść do auta,przypuszczam iż to wina pozamarzanych cięgien -... Forum samochodowe
Akumulator ile ładować? - Witam. Po tygodniu postoju na mrozie moje autko za 3 razem odpaliło ale z trudem. Chciałem wieczorem po prostu sprawdzić czy zapali mi rano. Więc... Forum samochodowe
[PIATKOWO] - spieszyłem się do domu aby zdążyć.... - niestety nie udało się:) http://sport.onet.pl/0,1248770,1859043,,,,wiadomosc.html pzdr. babinicz. Forum samochodowe
Co by się nie władować na minę - CBF 600 - Pojechałem sobie dzisiaj oblookac CBF600 na œlšsk. Wg ustaleń telefonicznych motocykl ma tylko crush pad podszlifowany i wszystko z nim jest git.... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 02:08.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.