Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-04-2010, 20:05
belgrano
Gość
 
Domyślnie Gdzie w Krakowie na komp. diagnostyke silnika?

Witam.
Mam pytanie o mozliwośc podłączenia auta do kompa, odczytanie
parametrów, ew. błedów. Auto to Toyota. Znacie może takowe warsztaty z
pełnymi programami pod marke? Oczywiście zapytanie o lokalizacje
Kraków.
Dziekuję


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
gdzie założyć gaz w Krakowie - Znajomy chce zagazowac swoja Mazde Protege 1.5 L (1489 cc) Z5, FI, 16-valve DOHC, 89KM (132 N.m) z automatyczna skrzynia. Gdzie to dobrze zrobić w... Forum samochodowe
Ile (i gdzie) za diagnostykę silnika? (Wrocław) - Witam Za dni parę wybieram się w dłuuuższą trasę i chciałem, żeby jakiś fachman podpiął się komputerkiem do auta i zobaczył, czy tam się coś... Forum samochodowe
Automatyczna skrzynia - gdzie w Krakowie sprawdzić - Witajcie! Czy wiecie może, gdzie w Krakowie można sprawdzić stan automatycznej skrzyni Nissana Maximy 1998? Oczywiście chodzi o to, żeby taka... Forum samochodowe
Regeneracja maglownicy, gdzie w Krakowie - Witam, Jak w temacie, gdzie w Krakowie mogę to zrobić? Interesuje mnie zeby ktoś to zrobił kompleksowo czyli takze wymontował i zamontował do... Forum samochodowe
Gdzie mogę wypożyczyć lawetkę na motocykl w Krakowie? - Szukam możliwości wypożyczenia lawetki do przewiezienia motocykla (w ostateczności samochodowej). Czy gdzieś w północnej części Krakowa jest jakaś... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 20:45.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.