Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
08-06-2012, 11:30
agnstep agnstep jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Trasa z Łodzi do Karpacza

Witam

Ponieważ na drogach ciągle coś się zmienia proszę o doradzenie jaka aktualnie jest najlepsza trasa z Łodzi do Karpacza i ile mniej więcej się jedzie (niedziela w ciągu dnia). Będę jechać z rocznym dzieckiem więc wiadomo że chcę być jak najszybciej na miejscu Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam
 
10-30-2013, 20:52
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Nie masz zbyt dużego wyboru chyba Przez Sieradz wbijasz się na S8, potem odbijasz na A4 na jędrzychowice i w kostomłotach zjeżdżasz na bodajże krajowówkę "3". I tak już do celu... Omijasz miasta w większości, są tam jakieś [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] które zwalniają ruch, ale dramatu nie ma


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Naklejka w Łodzi - begin megrimsNOSPAM@interia.pl > A da się odpisać VAT od paliwa? Bo Nysa, albo żuk, to da się. Nie wiem, ale podobno fajnie się nim... Forum samochodowe
Trasa do Karpacza - On Fri, 18 Feb 2011 15:30:56 +0100, Monse1 wrote: >W dniu 2011-02-18 14:26, J.F. pisze: >> A4-Strzegom-Bolkow-JG-Karpacz. >> No dobra, jest i... Forum samochodowe
młodzi kierowcy - jakie rady możecie dać osobom które dopiero zrobiły prawko lub zamierzają zrobić?? jak jeździć by nigdy sie nie rozbić?? Forum samochodowe
Klima nie chłodzi - testowanie Climatronica to 2 klawisze na raz, o ile pamiętam skrajny prawy i lewy, może sam zamelduje co go boli P. Forum samochodowe
Serwis KIA w Łodzi - Witam. Planuję zakup KIA Ceed (używany/2007/na gwarancji) ale poczytałem sobie trochę o autoryzowanych serwisach KIA i trochę zwątpiłem. W Łodzi z... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 23:20.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.