Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
04-20-2010, 09:57
pietkaspl pietkaspl jest off-line
Junior Member
 
Arrow Auto Przez KOMIS

Witam
Chce Kupic auto z aukcji internetowej, ale nie mam tyle gotowki i zastanawiam sie nad kupieniem przez komis. czy to sie wogole oplaca, moze ktos ja jakis dogodny komis z ktorym moglbym sie skontaktowac i ew. dogadac. jestem z Lubelskiego.

Prosze o porady


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Auto-komis ‘AUTOSTRADA" w Zgierzu, ktoś ma jakieś doświadczenia? - Witam, Czy może ktoś kupował u nich jakieś auto? Będę wdzięczny za opinie. Pozdrawiam, Grzegorz Forum samochodowe
Auto obcokrajowca i użytkowanie go przez niego w PL - Witam Czy ktoś z szanownych grupowiczów wie jak wygląda kwestia z użytkowaniem w PL przez obcokrajowca samochodu zarejestrowanego w jego kraju.... Forum samochodowe
auto sprowadzane, a rejestracja przez 2 wl w pl?? - witam, czy ktos sie orientuje czy nie bede mial problemow przy rejestracji auta, ktore sciagnela firma a , oplacila wszystko ale nie rejestrowala,... Forum samochodowe
Komis- sprzedał uszkodzone auto. - Witam, Pewnie już ktoś może miał do czynienia z oszustami z komisu. Po 2 tygodniach jazdy okazało się, że auto przestało jeździć, są ciągle... Forum samochodowe
Torun > Gdansk czy przez Swiecie czy przez Grudziadz - Jadac przez Swiecie jade E75 ale mam po drodze Chelmno Jadac przez Grudziadz omijam Swiecie i Chalmno i GPS tak wlasnie radzi a jak Wy radzicie? Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:21.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.