Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-17-2010, 15:38
arkadiuszwojnaro arkadiuszwojnaro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Gdzie tanie OC? ja wam powiem bo się obeznałem

NIE musicie mieć silnika 1.0 i wieku powyżej 26-28 lat żeby mieć tanie OC.

WYSTARCZY TROCHĘ POKOMBINOWAĆ
Za moją hondę accord 2.0 benzyna płacę 289 zł OC rocznie(główny właściciel ma 50% zniżek). Jestem 22 letnim współwłaścicielem ale tam gdzie ja ubezpieczam moje auto nie doliczają za wiek współwłaściciela ani grosza. Na mnie OC za hondę wyniosłoby 465zł. Połączyłem sobie dwie promocje („Poleć AXA DIRECT znajomym” oraz 2 miesiące gratis przy płatności jednorazowej) i dlatego wyszło tak tanio.
JAK DLA MNIE REWELACJA

Pamiętaj najlepsze OC to najtańsze OC ponieważ z OC to nie Ty dostajesz pieniądze tylko osoby poszkodowane przez Ciebie dlatego też nie interesują Cię żadne kruczki prawne. Mając OC masz Ochronę Cywilną przed wypłacaniem odszkodowań z kolizji, potrąceń pieszych itd spowodowanych przez Ciebie.

Chcesz również cieszyć się tanim OC lub OC+AC????

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAM PROSTĄ INSTRUKCJĘ DZIAŁANIA W TYM KIERUNKU krok po kroku.
KROK NR 1:
---trzeba wejść na stronę: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
---lub zadzwonić pod nr tel 1 95 22.
---można także za darmo zamówić kontakt telefoniczny który nic nas nie będzie kosztował. Kontakt zamówimy na stronie: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
KROK NR 2:
---żeby było najtaniej w Polsce trzeba w pierwszym pytaniu "Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"?" wybrać opcję "TAK"
KROK NR 3:
---Gdy już wybierzemy opcję ?"TAK" w kroku NR 2 trzeba będzie wpisać "Numer polisy znajomego - Klienta AXA DIRECT". Jest to krok niezbędny aby było taniej o 50zł na OC a 100zł na OC+AC.
wpisujemy numer polisy znajomego: AA1480743/00
KROK NR 4:
---Teraz należy dokładnie podać dane pojazdu oraz głównego kierowcy następnie nacisnąć "OBLICZ SKŁADKĘ"
KROK NR 5:
---Teraz należy wygodnie usiąść i złapać się czegoś by nie spaść z wrażenia gdy dowiecie się ile dotychczas przepłacaliście

niezłą mają ofertę prawda?



A oto jakie promocje oferuje aktualnie Axa Direct:


Program „Poleć AXA DIRECT znajomym”
Twoi znajomi zniżkę w wysokości 50 zł (przy zakupie Pakietu OC dla samochodu) lub 100 zł (przy zakupie Pakietu Pełnego) na ubezpieczenie pojazdu. Wystarczy podać nr polisy AA1480743/00 i zniżka jest Twoja.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zniżka OC = zniżka AC
* Kupując nową polisę (AC lub OC+AC) w AXA DIRECT otrzymasz na nią taką samą zniżkę, jaką aktualnie posiadasz na ubezpieczenie OC (aktualna zniżka na ubezpieczenie OC wyliczana jest na podstawie historii ubezpieczającego).
* Dzięki przeniesieniu zniżki z OC na AC cena zakupu Pakietu Pełnego (OC + AC) lub Pakietu AC jest jeszcze atrakcyjniejsza.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 miesiące gratis przy płatności jednorazowej.
Wybierz płatność jednorazową podczas zakupu polisy, a dwa miesiące ubezpieczenia otrzymasz gratis!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
5% zniżki na drugi pojazd.
Posiadasz polisę w AXA DIRECT? Ubezpiecz również Twój drugi samochód lub motocykl w naszej firmie, a otrzymasz 5% dodatkowej zniżki!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zniżka dla sprzedającego pojazd ubezpieczony w AXA DIRECT!
Zyskaj specjalną zniżkę na ubezpieczenie nowo zakupionego auta!
* Sprzedałeś samochód lub motocykl z Polisą OC wystawioną przez AXA DIRECT?
* Zawiadom nas o jego sprzedaży w terminie maksymalnie 14 dni od daty transakcji wskazanej w umowie.
* Przekaż nam dane osobowe nabywcy wraz z numerem telefonu.
* Otrzymasz specjalną zniżkę w wysokości 60 zł na ubezpieczenie nowego auta.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Gwarancja ceny dla nabywcy pojazdu ubezpieczonego w AXA DIRECT!
* Kupiłeś samochód lub motocykl z polisą OC wystawioną przez AXA DIRECT?

Gwarantujemy, że cena ubezpieczenia w przypadku kontynuacji umowy po zbywcy
nie wzrośnie do końca aktualnego okresu ubezpieczenia. Oznacza to, że zapłacisz składkę niższą
bądź równą tej, którą opłacał poprzedni właściciel pojazdu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
5% zniżki na klientów Citi Bank Handlowy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
5% zniżki dla klientów Banku Millennium


Ogólnie ubezpieczalnie z nazwą "Direct" są tanie ze względu na to że nie utzymują dziesiątek tysięcy podległych ubezpieczalni i agentów ubezpieczeniowych a Axa Direct jest najtańszą z tych wszystkich ubezpieczalni.

a oto dowód że axa direct jest najtańsza i najlepsza na polskim rynku:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

życzę wszystkim najtańszego OC
 
05-18-2010, 12:49
ubezpieczenie_oc_ac ubezpieczenie_oc_ac jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Polecam ubezpieczenie w AXA DIRECT. Przejrzysty i niedługi kalkulator, bardzo uprzejmi i pomocni doradcy na infolinii.
Dodatkowo powołując się na numer polisy AC1441907/00 otrzymasz zniżkę:
50zł na ubezpieczenie OC
100 zł na pełny pakiet (OC+AC)
Szybka i uczciwa likwidacja szkód.
Polecam!
 
05-31-2010, 11:09
volver volver jest off-line
Member
 
Domyślnie

A ja polecam chłodną kalkulację, co nam się bardziej opłaca, może warto teraz trochę dołożyc , ale wybrac firme doświadczoną, dużą, która zagwarantuje nm potencjalne odszkodowanie w naleznej wysokości.
 
05-03-2011, 16:49
Dominicue Dominicue jest off-line
Member
 
Talking

Jeżeli chodzi o samo OC to warto wybierać toi najtańsze. Najlepiej wszędzie, tylko nie w PZU.

Ja polecam poniższy sposób.
Dodatkowo w cenie OC dostaniesz pakiet mini assistance.


Krok 1.
Składkę oblicz oraz wykup za pomocą tego linka, gdyż za wyliczenie składki przez internet jest dodatkowa zniżka 5%.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Krok 2.

Podczas liczenia składki w polu z prognozowanym przebiegiem rocznym, jeżeli dużo nie jeździsz bo inaczej jest to oszustwo-) Podaj jak najniższy przebieg.
Dane te mają jedynie charakter podglądowy, ale mają znaczący wpływ na wysokość Twojej składki.

Krok 3.

W ostatnim polu Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct skopiuj ten oto kod:
75369166 Dostaniesz za niego dodatkowo 100zł lub 50zł zniżki.

Pamiętaj!!!
1-link
2-przebieg
3-kod promocyjny


Dodatkowo za obliczenie składki przez internet jest gwarantowane 5% + dodatkowo 5% jeśli zapłacisz kartą kredytową.

Pozdrawiam i Życzę jak najtańszej składki.
 
05-18-2011, 09:07
volver volver jest off-line
Member
 
Domyślnie

Nie wykluczaj pzu bo wiele osób się jednak na nich decyduje, nie dla każdego jedynym kryterium jest cena, choć na pewno przy samym oc jest to argument.
 
07-01-2011, 09:52
Kod_Liberty_Direct Kod_Liberty_Direct jest off-line
Junior Member
 
Thumbs up Kod Liberty Direct 71978974 największa zniżka i najtansze ubezpieczenie



Polecam powołać się na ten Kod promocyjny Liberty Direct 71978974, wystarczy skopiować i wkleić.
Można wpisać lub skopiować i wkleić na stronie internetowej kod promocyjny liberty direct - ostatnie pole na dole na pierwszej stronie do wyliczania składki.

Numer ten można również podać podczas rozmowy konsultantowi.
Trzeba tylko powiedzieć, że chcę się powołać na numer polisy znajomego który polecił mi ubezpieczenie u Was i podać mu ten kod
71978974

Numer ten uprawnia do zniżki w wysokości
50zł na samo OC
100zł na OC i AC
Dodatkowo można uzyskać jeszcze 10% zniżki
5% za płatność jednorazową
5% za płatność kartą kredytową

Powyższe zniżki sumują się z tymi które już posiadasz !!

Kalkulator OC/AC Liberty Direct oraz instrukcje i porady jak uzyskać największą zniżkę znajduje się pod linkiem

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ZOBACZ KONIECZNIE!!

Składkę polecam zapisać po wyliczeniach bo dane można wtedy wielokrotnie modyfikować bez żadnych konsekwencji tak aby uzyskać jeszcze niższą składkę
bez konieczności za każdym razem wprowadzania podstawowych danych takich jak marka pojazdu ,rodzaj , rocznik itd.


Jeżeli chodzi o rozmowę telefoniczną to można ją zamówić na stronie głównej Liberty Direct w polu o nazwie "kontakt".
Można oczywiście zadzwonić pod nr tel 195 21 bądź (022) 589 91 91

Zachęcam zatem do wyliczenia składki, używając numeru polisy Liberty Direct

71978974

Numer ten jest tym samym co Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct , Numer polisy Liberty Direct

Numer 71978974 ważny do końca promocji - tak długo jak będzie trwała promocja tak długo numer jest ważny.
Promocję przedłużają co 3 miesiące i będą przedłużali nadal bo cieszy się sporym zainteresowaniem więc kod promocyjny Liberty Direct 71978974 nieśmiertelny

Polecam Liberty Direct i ich promocję

Pozdrawiam Serdecznie wszystkich szukających taniego ubezpieczenia.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie tanie OC / Porownywarki cen OC ? - Szukam na necie porownywarek cen za obowiazkowe OC, ale jakos nic konkretnego nie moge znalezc. Gdzie warto teraz ubezpieczyc (tylko OC)... Forum samochodowe
gdzie tanie zimówki? - chcę kupić 4 opony zimowe do matiza a ponieważ to już sprzęt dość zdewastowany (miał być zmieniany ze dwa lata temu ale nadal jeździ) chce te opony... Forum samochodowe
Gdzie tanie ubezpieczenie dla 23-latka? - Ma ktoś jakieś doświadczenia z OC (i ew. AC) dla bezdzietnego 23-latka? W której ubezpieczalni ceny wychodzą najniższe? Korzystałem z porównujących... Forum samochodowe
gdzie tanie noclegi Francja - Witam! Koledzy wybieram się do Francji i mam pytanie, czy jest jakaś sieć hoteli dla kierowców jeśli tak to proszę o nazwę. Pozdrawiam Wiesław Forum samochodowe
Gdzie tanie opony na necie - Chodzi mi o nowe R15 185/60 Proszęo linka do sklepu gdzie to kupię tanio,moze byc barum lub cos taniego a nienajgorszego w cenie 100 -150 zl Fox. Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 16:04.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.