Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-20-2012, 20:16
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

To możliwe, ale raczej mało opłacalne. PRzy opcjach typu leasing albo wynajem krótkoterminowy taka wypożyczalnia aut nie będzie raczej konkurencyjna cenowo...

___________________
Bezpieczny [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
04-16-2013, 17:32
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

W ogóle pytanie czy będzie zasadna,ponieważ mamy inne formy jak wspomniany przez Ciebie leasing czy też krótkoterminowy wynajem. Właśnie z tego najcześciej korzystają klienci.
 
04-19-2013, 13:32
adasm adasm jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

A dlaczego by nie. Patrz tutaj: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]/ możesz Toyotę Aygo wypożyczyć już od 45zł/dobę ale znając życie przy wynajmie długoterminowym.

Jest wiele firm które przebijają się ceną oferując wypożyczanie samochodów osobowych Kraków, Warszawa itp. Podobnie jest gdy szukasz oferty na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] czy [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].
Trzeba grzebać w internecie i szukać dobrej jakości samochodów i niskich cen.
 
06-28-2013, 10:27
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

45zł za dobę to faktycznie mało,jednak jest to sama cena za wynajem,do której dochodzą także pakiety ubezpieczenia itd,to razem daje dużo większą kwotę. Nie zapominajmy o tym.
 
08-04-2013, 10:35
Grzesiek Grzesiek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Uważam, że lepszą opcją jest [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Wynajem busów jest tanie i odbywa się bezproblemowo.
 
08-17-2013, 08:45
Bolek11 Bolek11 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

No myślę, że tak, jeśli ktoś chce samochód dla siebie, to lepiej kupić jakieś tanie autko, nawet używane. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jest bardziej opłacalne, myślę dla firm, które potrzebują dostawczaka na jakieś konkretne zlecenie, a nie mają dużego budżetu by kupić go na stałe.
 
09-08-2013, 08:10
Owell22 Owell22 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jeszcze czasem opłaca wynająć się auto, na podróż za granicę np. na wakacje, czy do pracy. Ja wynajmowałem Skodę Oktawia tutaj - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Można było swobodnie ustalić płatności i nie było problemu z wynajmem. Też myślę, że to ciekawa opcja, dla osób chcących kupić konkretny model i przetestować auto.
 
09-17-2013, 06:13
kroljulian kroljulian jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Bolek, pewnie że lepiej kupić Chciałbym mieć nowe autko, ale kasy w kieszeni brak. Zresztą ja po Wawie poruszam się głównie komunikacją miejską, bo mam dobry dojazd do pracy. Jednak zdarza mi się że muszę wynająć samochód (gdy jedziemy do tesciów 70km za miastem). Z małym dzieckiem nie damy rady tłuc się PKSem. Wolę wypożyczyć autko w Dolcar, bo mają tam niskie ceny, spakować rodzinę i bez stresu i komfortowo dojechać na miejsce.
 
10-28-2013, 14:12
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

A ile kosztuje wypożyczenie takiego samochodu? Bo właśnie od ustalenia cen należy tutaj zacząć,to bardzo ważna sprawa.
 
01-02-2014, 19:34
Grzeg Grzeg jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jedyne auto jakie w życiu miałem z wypożyczalni to była limuzyna do ślubu


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Foteliki - wypożyczalnia - Witam, Potrzebuję pożyczyć na dwa tygodnie dwa foteliki samochodowe (dzieci 4 i 6 lat). W związku z tym zwracam się z pytaniem - czy istnieje na... Forum samochodowe
Wypożyczalnia motorowerów z biegami Warszawa - Witam,małżonka chciałaby sił spróbować.Nie wiecie gdzie można wypożyczyć sprzęta do 50ccm,ale z biegami-coś w stylu simsona dawnego,tak aby nie był... Forum motocyklistów
Grecja Zakynthos - wypożyczalnia samochodów - Witam, ktoś może polecić wypożyczalnię samochodów w Argassi lub Zakynthosie? Auto ma być małe a wypożyczenie w rozsądnych cenach i przede wszystkim... Forum samochodowe
przyczepka na motor, wypożyczalnia - Proszę o radę jaką przyczepkę i przede wszystkim gdzie można wypożyczyć na terenie Wrocławia. Wybieram się po motor do Niemiec pod koniec tygodnia,... Forum motocyklistów
wypożyczalnia @DC: forester - Witam! Czy znacie może w DC wypożyczalnię która ma w swojej ofercie forestera (najchętniej turbo). Użyłem google, ale forka znalazłem tylko... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 00:08.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.