Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-03-2012, 15:19
Alek30 Alek30 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Usuwanie wgniecen od gradu bez wizyty u lakiernika

Jak dotąd nie wiedziałem, że można to zrobić bez wizyty u lakiernia. A tu proszę kumpel z pracy polecił mi jeden warsztat - Puller w Warszawie, gdzie wykorzystując nowe technologie usuwa się wgniecenia bez lakierowania. Nie sądziłem, że jest to w ogóle możliwe, a tu proszę.

Polecam : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Alek
 
08-26-2013, 07:40
krakauto krakauto jest off-line
Member
 
Domyślnie re

U mnie robiła to firma Airconstruction. W warsztatach pracują prawdziwi magicy. Nie myślałem, że coś takiego można usunąć bez pozostawiania wgnieceń, a wgniecenia były potężne, po gradobiciu. Jedyny pozytyw taki, że nie ma po tym śladów i przynajmniej koszty nie były kosmiczne.
 
09-17-2013, 06:13
kroljulian kroljulian jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Faktycznie robi wrażenie, bo o czymś takim również i ja nie słyszałem.
 
09-30-2013, 00:44
loor loor jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Na pewno finansowo można na takiej bezinwazyjnej naprawie wyjść dużo lepiej Jeśli macie więc taką możliwość, to korzystajcie
 
10-04-2013, 10:57
malec_krzys malec_krzys jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał krakauto Zobacz post
U mnie robiła to firma Airconstruction.
A ile ta firma sobie liczy za taką usługę? Tu nie podają cennika [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
10-28-2013, 13:56
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Moim zdaniem bez wizyty u lakiernika raczej sie nie obejdzie. sami też mozemy próbować naprawić wgniecenia,ale z doświadczenia wiem ze efekt będzie raczej mizerny.
 
11-05-2013, 23:26
loor loor jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hq-Aero-Dynamic_pl Zobacz post
Moim zdaniem bez wizyty u lakiernika raczej sie nie obejdzie. sami też mozemy próbować naprawić wgniecenia,ale z doświadczenia wiem ze efekt będzie raczej mizerny.
Masz rację. W necie są jakieś filmiki pokazowe, że niby się komuś udało taką wgniotkę usunąć samodzielnie, ale wg mnie to ściema. Tylko dobry serwis będzie umiał się tym zająć.
 
12-03-2013, 16:21
Grzesiek Grzesiek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Miałem kilka wgnieceń przez niewielką stłuczkę i naprawiła mi to firma Airconstruction. Nie wiedziałem, że wgniecenia można usunąć bez lakierowania, a oni właśnie tak to zrobili. Jakoś pracy dobra, a koszty niewielkie.
 
12-04-2013, 12:26
Koral Koral jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

A jaki koszt możesz podać?

Ostatnio edytowane przez Koral : 12-04-2013 o 12:28
 
01-08-2014, 14:24
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

O to samo chciałem cię zapytać i jeżeli możesz,nie jest to tajemnica- podaj koszt jaki poniosłeś za usunięcie wgnieceń. Tak nawet z czystej ciekawości abyśmy wiedzieli na forum.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
[piatkowo?] usuwanie malych wgniecen - Kiedys taki trick widzialem z suchym lodem. Ciekawe jak to sie sprawdzi przy lekkich wgnieceniach o po gradobiciu. ... Forum samochodowe
usuwanie wgniecen - Usuwanie wgniecen z karoserii zawsze bylo moją zmorą. Aż do zeszłego tgodnia jak w moiim Audi A4 usunieto nowa technika wgniecenia, po kotrych juz... Forum samochodowe
Usuwanie wgnieceń - co polecacie? - Ktoś mi zrzucił kamień na dach samochodu i niestety, było duże wgniecenie. Kilka tanich firm mi spieprzyło robotę :/ Kilka znajomych poleciło mi... Forum samochodowe
[Wroclaw][Gdzie] Usuwanie wgniecen bez lakierowania? - Czesc, Czy ktos z was korzystal z uslug usuwania wgniecenia bez lakierowania i moglby polecic jakiegos magika od tej sztuki we Wroclawiu?... Forum samochodowe
Usuwanie wgniecen - ktos probowal tego? - http://www.youtube.com/watch?v=f6lJEJRvdrA&feature=related ale to chyba do wiekszych powierzchniowo wgniecen? a nie drobnych malych ? Tak czy... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:10.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.