Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
06-04-2014, 08:19
krister krister jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie KiA LPG

Witam, co sądzicie o programie KiA, polegającym na fabrycznym montowaniu instalacji LPG w samochodach? Kolejny model dołączył do gamy tych pojazdów, nazywa się Venga - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Wedłgu mnie pomysł KiA jest genialny, w dzisiejszych czasach instalacja LPG jest bardzo popularna, szczególnie wśród młodych kierowców.
 
06-05-2014, 14:37
kornaz kornaz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

teraz prawie każde auto jeździ na gaz po pierwsze taniej a po drugie bardziej ekologicznie Należy pamiętać żeby takie takie serwisować co jakiś czas , ja serwisuję [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Pomysł produkcji takich aut jak najbardziej przypadł mi do gustu

Ostatnio edytowane przez kornaz : 06-12-2014 o 10:47
 
07-03-2014, 07:31
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł,ponieważ dzięki temu mamy pewność że fabrycznie wmontowana instalacja nie bedzie stwarzać nam problemów,szarpać czy przerywać co często się zdarza,no i mamy ją na gwarancji.
 
07-29-2014, 10:31
Kane Kane jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Też się zgodzę z przedmówcą. To bardzo dobry pomysł. Fabryczna instalacja do gwarancję pewności, której nie mamy, gdy instalację montują przypadkowi mechanicy. W dobrym warsztacie usługa montażu instalacji jest droższa, a [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jest popularne nie tylko wśród młodych, ale wśród wszystkich, którzy są zmuszeni oszczędzać na paliwie.


Odpowiedz


Skocz do forum


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 21:03.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.