Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-14-2011, 15:10
Krzysiek Kielczewski
Gość
 
Domyślnie Re: ZDJĘCIA

On 2011-01-14, jerzu <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].pl> wrote:

>>Nie, porównałem do tego co się wtedy działo koło mnie, na dystancie
>>20-30km warunki pogodowe specjalnie się nie różnią.

>
> Żebyś się kiedyś nie zdziwił.


Ja wiem, że mogą się różnić. Wiem nawet jak szybko potrafią się
zmieniać. Ale nie przy takich stabilnych rozkładach ciśnień jakie wtedy
były...

Pzdr,
Krzysiek Kiełczewski
 
03-04-2011, 18:00
kameleon
Gość
 
Domyślnie Re: pech...zderzenie z duza bryla lodu, urwany silnik itd....


UĹźytkownik "Michał Gut" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości
news:ig2vig$5tm$[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].pl...
> Potrzebuje porady grupowiczow, moze ktos to juz przerabial.
>
> Scenariusz:
> 21:30 wracam z pracy zjebany jak ko po westernie, jad przez wie 40-50kmph a przede mna
> samochod na 'obcych' blachach. wyprzedzam i po zakonczeniu manewru po jakichs 100m przy
> predkosci strzelam 60-70 wpadam na 'co' co zdyo mi tylko mign i nawet nie zdazylem
> zaczac hamowac o omijaniu nie mwic.


Przekroczyłeś prędkość w terenie zabudowanym... sam przyznasz, że zniszczenia byłyby
mniejsze, gdybyś jechał przyzwoicie. A może nic by się nie stało. Wnioski ....
1) mistrzem kierownicy nie jesteś, szczególnie po ciężkiej pracy... Być może masz nędzne
światełka, we fiatach to normalka.. stuninguj je trochę.. wymień żarówki czy co... A
zatem na przyszłość wolniej.... jeźdź jak stara babcia, to może pożyjesz.
2)tak po przyzwoitości nie wypada tobie domagać się całej sumy odszkodowania. Co by
wypadało - pójść do ubezpieczyciela drogi, powiedzieć, że se rozwaliłeś autko... że są
spisane dowody... że to autko jest tobie ogromnie potrzebne i że prosiłbyś, czy nie można
przyznać jakiegoś odszkodowania... bo musisz je naprawić. Ubezpieczyciele pewnie
"infiltrują" grupy xd nie jest to takie zupełnie wykluczone... co by się działo w
stanach? Tu mówisz, że jechałeś 70 xD.. we wiosce. Tam napiszesz, że jechałeś 30 km/h...
Oszustwo ubezpieczeniowe... kajdanki telewizja xD itp.. pudełko ze szklanymi ściankami..
Stany to parszywy sztuczny raj xD.... gdzie bezprawie mówi dobranoc. A tutaj xD... sądy
to ruska ruletka... nigdy nie wiadomo kto polegnie. Drugim razem nie kupuj fiata...
litości.. to co że kupiłeś nowego... Gdybyś uderzył w większy krowi placek, dobrze
wyschnięty, już by było po tobie.
3) dobrze że nikogo nie zabiłeś... nadmierna prędkość w razie trafienia w cywila to
pewien trup i gwarantowana odsiadka. 5 lat z katolikami w jednej celi... to dopiero
byłoby straszne. Jeśli myślisz, że życie bez auta nie jest możliwe.. xD... spróbuj..
kierowca powinien od czasu do czasu spacerować... inaczej nie mają pojęcia o tym, jak się
zachować na drodze. Powiedzmy sobie, że te auta są kiepsko zrobione. Kierowca powinien
być informowany o przeszkodach na torze jazdy. Pamiętajcie, żeby wyprzedzając nowymi
modelami merców nie zajeżdżać ludziom drogi.. kiedyś taki merc przyhamuje za was i będzie
kiszka. I pewnie resorki z przodu masz zmachane. Dałeś po heblach, przód poszedł na
dół... jechałeś 90 /h hahaha 70 dobre sobie... jechałeś 90... albo 120... no proszę jak
ostrożnie pisze... 60-70 heheheh dobre sobie... oczywiście, poducha wystrzela przy 20
xD.. 60 to może było w milach.. ja prawdę mówiąc jak jechałem 70 w milach to miałem
wyrzuty sumienia xD... i to by było na tyle...
Oczywiście tak mi się zdaje... w razie co papież podobno się nie myli...
Pomijając kodeks.. pewnie masz to i owo za uszami.. za 10-100 lat trafisz do piekła a
potem na sąd ostateczny... myślisz że przyda się tobie przy bilansowaniu swoich plusów i
minusów jakiś problem z ubezpieczeniem? Szalę być nie być może przeważyć byle co... to
bardzo czuła waga. No i dobrze cię zapamiętają... a to zawsze się może przydać.. tak czy
nie xD... W życiu liczą się pieniądze, ale bywają okresy, kiedy pieniądze nie mają
żadnego znaczenia... Wtedy liczą się ludzie i ich notowania w przyrodzie xD... a zrobisz
jak zechcesz .... Sorki za mentorski ton... powiedzmy sobie, ja generalnie bardzo nie
szanuję przekraczających prędkość w mieście... bardzo grzecznie napisałem, bardzo xD...
zwykle strasznym plujem jestem... Dopóki tiry nie znikną z jezdni, jazda autem to ruska
ruletka. Bezpieczniej autobusem.

 
03-04-2011, 20:19
Hinek
Gość
 
Domyślnie Re: pech...zderzenie z duza bryla lodu, urwany silnik itd....

Masz taki klawisz z trzema kropkami czy moze rece Ci sie trzesa?
....

--
Hinek
 
03-06-2011, 00:32
Mateusz
Gość
 
Domyślnie Re: pech...zderzenie z duza bryla lodu, urwany silnik itd....

On 4 Mar, 21:19, "Hinek" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> wrote:
> Masz taki klawisz z trzema kropkami czy moze rece Ci sie trzesa?
> ...

To na bank jakieś dziecko neostrady - MZ ma rację. Jeszce mu się
kodowanie posypało i generuje znaki typu xD.
Ostatnio mam wrażenie, że ta grupa powinna być zamknięta (jak nie
dostaniesz zaproszenia to do widzenia).
 
03-06-2011, 09:50
Cavallino
Gość
 
Domyślnie Re: pech...zderzenie z duza bryla lodu, urwany silnik itd....

UĹźytkownik "kameleon" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości news:

>Sorki za mentorski ton... powiedzmy sobie, ja generalnie bardzo nie szanuję
>przekraczających prędkość w mieście...


I nawzajem KAPELUSZ PLONK WARNING.

 
03-06-2011, 22:28
niusy.pl
Gość
 
Domyślnie Re: pech...zderzenie z duza bryla lodu, urwany silnik itd....


Użytkownik "Mateusz" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]>


Ostatnio mam wrażenie, że ta grupa powinna być zamknięta (jak nie
dostaniesz zaproszenia to do widzenia).
--
Za dużo komputera.



Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
zderzenie na Puławskiej w DC - On 06 Nov 2010 12:32:14 GMT, to <to@abc.xyz> wrote: >Ty go bronisz więc Ciebie pytam. Ja go wcale nie bronię, wziąwszy po uwagę to, że zawracał... Forum samochodowe
dziura i urwany wahacz - Witam, Wjechałem dzisiaj autem w dziure i urwałem wahacz. Auto mi się rozkraczyło na środku drogi, nie mogłem go nawet usunąc na pobocze.... Forum samochodowe
jak duza lodowke sprezarkowa? - Witam. Czy ktos uzywa lodowki sprezarkowej? Jak duza najlepiej zakupic? Wor Sadla Forum samochodowe
[piątek] ??? Zderzenie roweru z autem ... - http://pl.youtube.com/watch?v=Ks1QKFEtEVk&NR=1 Nosz kur ... pomijam tło konfliktu ... mordercy psia mać. BTW - o co kaman z tą trasśą... Forum samochodowe
Co za cholerny pech! - Witam, w nocy 2 wrzesnia 2008 na bankomacie PEKAO S.A. na metrze Wierzbno. zostwwilem model kasku HJC FG -14. Uczciwego znalazce prosze o... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 21:54.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.