Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
10-21-2008, 07:50
Boombastic
Gość
 
Domyślnie Re: Accord VII 02-08


Użytkownik "scatterbrain" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w
wiadomości news:48fd852e$[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].net.pl...
>> Tylko w przeciwieństwie do innych aut silniki Hondy bezproblemowo
>> przeżywają to "zarzynanie" i mają się bardzo dobrze.

>
> Rozumiem jakies badania robiles na wiarygodnej probce silnikow Hondy
> "zarzynanych" zeby je odniesc do innych ?


Miliony użytkowników "zarzynają" każdego dnia swoje auta i o dziwo, nawet te
wyżyłowane robiące 100 KM z litra co powstały w latach 90-tych nadal jeżdżą.

 


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
ACCORD - Witam No i ostatecznie wzialem tego accorda (benzyna 2.0 155km kombi). Jutro odbieram .. opisze wrazenia po jakims czasie uzytkownia. ... Forum samochodowe
Honda accord - ponownie - Witam To ja znow pomecze: jakich kosztow eksploatacji mozna sie spodziewac posiadajac honde accord (Honda Accord 2.0 VVTi Comfort 2.0 benzyna... Forum samochodowe
Honda accord - Witam Jakis czas temu pytalem o auto: (Avensis, Accord, V70). Wybor padlo na Accorda. Co mozecie powiedziec po ponizszych modelach: ... Forum samochodowe
Accord - piszczą hamulce - Honda Accord VIII - przejechane 15k km, a począwszy od 5k piszczą hamulce (przy hamowaniu). Przy okazji przeglądu ASO je przeczyściło, ale pomogło... Forum samochodowe
felgi - accord - Czy kotos pomoglby mi okreslic jakie felgi mam dobrac do samochodu honda accord tourer elegance 08'. Odnosnik do specyfikacji parametrów... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 11:14.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.