Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
06-08-2009, 21:27
mzmich88
Gość
 
Domyślnie MITSUBISHI L400 - prosze o propozycje podobnych samochodow

Witam. Poszukuje samochodu zblizonego do L400. Zalezy mi bardzo aby samochod
byl niezawodny i tani w zakupie. Nie stac mnie niestty na L4 lub L5 ;-((

Czy ktos sie orientuje ile L400 ma na haku?

m.



Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Bardzo Was proszę nie ubezpieczajcie samochodów w Warcie - Bardzo proszę nie ubezpieczajcie samochodu w Warcie bo jeśli będziecie mieli pecha i spowodujecie kolizję to poszkodowany kierowca chyba sobie w łeb... Forum samochodowe
wybór auta - 2 propozycję ......jakie... - Witam. Kolega szuka auta i wybraliśmy wspólnie dla niego 2 możliwości: 1.Octavka TDI 2.0 2.Bravo JTD 2.0 /1.6 Forum samochodowe
Chopper ale jaki ? może inne propozycje ? - witam Chciałbym zasięgnąć opini grupy jaki motor waszym zdaniem powinien znaleźć się w mojej "stajni". Od dłuzszego czasu nie miałem dotrzynienia... Forum motocyklistów
Mitsubishi Outlander - opinie - inne propozycje warte uwagi ? - Witam, Chcialbym poznac Wasze opinie o w/w aucie. Tak sie zastanawiam nad tym modelem 2007 rok w dieslu 2.0 Jakies komentarze ? Propozycje czegos... Forum samochodowe
[filozoficznie] prosba o Wasze propozycje.. - Witajcie, ponieważ dla mnie każdy praktycznie samochód to kupa żelastwa ktora sie psuje to prośba do Was o propozycje, temat: czym zastąpić... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:17.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.