Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-16-2010, 20:23
shopandgo shopandgo jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Oferta

Witam, przedstawiam link do oferty bardzo funkcjonalnego Notebooka, idealnie nadającego się w podróż. Bardzo podręczny ze względu na swoje wymiary oraz funkcje dla wybierających się w daleką podróż. W Polsce spotykamy coraz więcej "HOT SPOTów" na parkingach, to urządzenie świetnie się przydaje właśnie w podróży. Więcej w podanym linku. Możliwość kupna bez licytacji. Chętnych zapraszam na e-mail [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Pozdrawiam wszystkich i życzę szerokiej drogi.



[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Re: Era raz jeszcze dla stałych abonentów - OFERTA - "Amir" <didotom@gazeta.pl> wrote in message news:hcejs4$cde$1@inews.gazeta.pl... >A więc raczej nie otrzymam nic lepszego u innego operatora? >... Forum samochodowe
Re: Era raz jeszcze dla stałych abonentów - OFERTA - Amir <didotom@gazeta.pl> napisał(a): > A więc raczej nie otrzymam nic lepszego u innego operatora? /ciach/ Ale ta Era to w kombi czy w dizlu? Forum samochodowe
Dziwna oferta sprzedaży - prośba o opinie - Witam Jestem na etapie poszukiwań samochodu dla mojej rodzinki. No i kiedyś kolega z pracy podrzucił mi linka z otomoto.pl z ofertą Audi A6,... Forum samochodowe
Taka w sumie ciekawa oferta... - Nie mam nic wspolnego ze sprzedajacym, jedynie dziwnie mi to wyglada... maszyna w opisie ma wpisane "bezwypadkowy", a sprawdzcie nazwe firmy, ktora... Forum motocyklistów
oferta sprzedazy a usterki - rozwazania filozoficzne - Witam, od jakiegos czasu rozgladam sie za samochodem (~2002r, do 25k, rodzinny - czyli kombi/minivan). Wpadla mi w oko fajna zafirka, wg... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 16:49.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.