Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
09-20-2011, 08:26
Yogo
Gość
 
Domyślnie Pytanie do speców audi - różnice po pierwszym lifcie A4 i A3

Witam, chodzi mi o drzwi tylne w A4, po pierwsze czy do wersji sedan przed
liftem 97r podejdą drzwi z kombika po lifcie (99r)? Wiem że różnią sie listwą na
środku, a co z listwą przy progu? Jest taka sama ? Wielkością patrząc po
fotkach drzwi są takie same...
Drugie pytanie o audi A3, czym oprócz klamek zewnętrznych różni sie wersja
przed liftem (tym pierwszym malutkim) od wersji po 98r z okrągłymi klamkami? Są
jeszcze jakies inne różnice bo jak patrze cenowo to ponad 1tyś róznicy miedzy
tymi wersjami na otomoto...

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Audi A4 B7 2.0 TDI brak przyspieszenia na pierwszym biegu - Witam! Jestem właścicielem Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM 2006r z przebiegiem 170000 km. Autko nie ma przyspieszenia na pierwszym biegu to znaczy wciskam... Forum samochodowe
Pytanie do specow - On 4 Gru, 20:01, juhass <juch...@poczta.fm> wrote: > W dniu 2010-12-04 19:15, ls pisze: > > > Przed akcja w zaspie rowniez wszystko ok nawet przy... Forum samochodowe
Kupię części do Passata B5 po lifcie - Kupię ćwiartkę przednią lewą do Passata B5 2003, najlepiej od razu z drzwiami lewymi, oraz prawy słupek środkowy i elementy wnętrza jak maskownice.... Forum samochodowe
różnice w silnikach Audi V6 2.8 AAH i ACK - Witam. Są dwa silniki Audi : AAH - V6, 2.8, 174KM, 245Nm, 2 zawory na cylinder ACK - V6, 2.8, 193KM, 280Nm, 5 zaworów na cylinder Interesuje... Forum samochodowe
pytanie o różnice; płyty givi M5 vs. M5M vs. M11 - Czołem grupa! Choć czytam od dawna jednak, to mój pierwszy post, więc witam serdecznie. Planuje doposażyć swój nowy nabytek (MT-03) w kufer... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 12:51.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.