Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-30-2013, 22:23
Bartosz Bartosz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja też trzymam jedna na drugiej.
 
04-01-2013, 10:38
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Ja także jestem zdania,że jeśli zadbamy o swoje opony to posłużą nam po prostu dłużej i tego się trzymam. Nie bardzo jest sens rzucić je w kat ana kilka miesięcy i zapomnieć. Jeżeli juz to ładnie przykryć i poukładać
 
04-12-2013, 15:35
Bass Bass jest off-line
Member
 
Domyślnie

chłopaki tu są rysunki i każdy zobaczy jak się przechowuje [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i na czym przechowuje się [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] nawet na strychu.
 
04-16-2013, 17:12
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Każdy pomysł jest dobry,ważne aby jak wspomniałem powyżej- opony czy felgi nie leżały gdzies tam z boku rzucone w kąt,ponieważ to potem przekłada się na ich żywotność.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
przechowywanie / parkowanie - On 4 Maj, 14:15, PN <klon...@wp.pl> wrote: > Miałem cichą nadzieję, że ktoś napisze, że parkuje na ulicy iżeby się > nie przejmować;) Parkowac... Forum motocyklistów
starzenie się opon - Witam. Proste pytanko do doświadczonych eksploatatorĂłw. W jaki sposĂłb starzeje się nieuĹźywana opona? Po ilu latach składowania (zakładając... Forum motocyklistów
Zakup opon 195/55/15 - Witam, proszę o radę w kwestii zakupu opon ( do focusa 1.8 )w rozmiarze 195/55/15. Zależy mi na dobrym prowadzeniu na mokrej nawierzchni przede... Forum samochodowe
Rozmiary opon - Witam. W samochodnie (Nissan Micra K11), według instrukcji mam opony 155/70R13 na felgach stalowych 5J13 (cokolwiek by to nie znaczyło). Przy... Forum samochodowe
Przechowywanie kół - Witam! Jako, że zrobiło mi się miejsce, chcę koła ze stosiku w przechowalni przerzucić na stojak. Który wybór będzie lepszy? poziomy:... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 00:32.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.