Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
02-25-2012, 15:01
wojdatt2 wojdatt2 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie usuwanie wgniecen

Usuwanie wgniecen z karoserii zawsze bylo moją zmorą. Aż do zeszłego tgodnia jak w moiim Audi A4 usunieto nowa technika wgniecenia, po kotrych juz nie widac sladu. Nie trzeba bylo jak zawsze lakierowac wozu. Jeden z najleposzych warsztatow, ktory sie tym zajmuje w Warszawie to : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
pozdr,
Janek


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
[piatkowo?] usuwanie malych wgniecen - Kiedys taki trick widzialem z suchym lodem. Ciekawe jak to sie sprawdzi przy lekkich wgnieceniach o po gradobiciu. ... Forum samochodowe
Usuwanie wgnieceń - co polecacie? - Ktoś mi zrzucił kamień na dach samochodu i niestety, było duże wgniecenie. Kilka tanich firm mi spieprzyło robotę :/ Kilka znajomych poleciło mi... Forum samochodowe
[Wroclaw][Gdzie] Usuwanie wgniecen bez lakierowania? - Czesc, Czy ktos z was korzystal z uslug usuwania wgniecenia bez lakierowania i moglby polecic jakiegos magika od tej sztuki we Wroclawiu?... Forum samochodowe
Usuwanie wgniecen - ktos probowal tego? - http://www.youtube.com/watch?v=f6lJEJRvdrA&feature=related ale to chyba do wiekszych powierzchniowo wgniecen? a nie drobnych malych ? Tak czy... Forum samochodowe
Prostowanie wgniecen CO2 - Coś kiedyś było na grupie o metodzie prostowanie drobnych wgnieceń nadwozia za pomocą CO2 w spray'u czy w kostkach. Był jakiś filmik na YT. Mógłby... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 02:53.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.