Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-25-2010, 21:33
boczek21 boczek21 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie renault megane 1.4

Witam wszstkich moje pytanie brzmi czy da rade wymienic sama pompe wody w megane 1.4
 
03-15-2010, 16:37
MotoCom MotoCom jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Witaj i podaj więcej szczegółów,jaki przebieg dokładnie ma samochód oraz czy masz jakieś doświadczenie z zakresu mechaniki.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Renault Megane II - opinie - Witam Mam okazję kupić Renault Megane II , 2004 rok silnik 1.9 DCI, bylo by to moje drugie auto, do tej pory jeździłem i jezdze japończykami.... Forum samochodowe
Renault Megane I - Witam! Mam problem z ukladem chlodzenia w Megane I 1.6 90KM automat. Nie wlacza sie wentylator chlodnicy, i wskazowka temperatury tez nie ma... Forum samochodowe
Renault megane II 1.5 CDI czy VW Jeta 1.9 ? - W ofercie Renault mam okazję kupić renault megane II 1.5 CDI Alize za ok 45 tyś. auto z roku 2008 jeszcze z gwarancją roczną, przebiegiem poniżej 15... Forum samochodowe
Renault Megane Scienic - Witam Mam pytanie do użytkowników samochodu Reanault Megane Scienic. Rok produkcji 2000 silnik benzyna 1,6. Jak z a waryjnością auta i czy ceny... Forum samochodowe
1.5 dci - Renault Megane - prośba o opinie - Po 9 latach i 140 tys km samobójstwo w postaci zerwania paska rozrządu popełniła nasza Multipla. Okazało się, że ktoś myślał, że wymieniał ale nie... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 11:19.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.