Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
10-08-2008, 14:06
Konrad N.S.
Gość
 
Domyślnie Kraków - Wielun któredy najlepiej

jak najlepiej przejechać odcinek:

kraków -> wieluń

?

Te rejony odwiedzę po raz pierwszy, na co zwracać uwagę, czego unikać, którędy
jechać?
Nie musi być szybko, nic do zwiedzania, nic do jedzenia - byle bezpiecznie i
spokojnie bezstresowo dojechać do wielunia.
z krakowa wystartować na katowice, czy może lepiej na olkusz? jeszcze inaczej?


z góry dzięki za pomoc


K>N>S>



Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Trasa Katowice - Solina, ktoredy najlepiej? - Witam Po pierwsze chciałbym się przywitać z kolegami z forum :p Wybieram się do Soliny jadę z Katowic, słyszałem o korkach za Krakowem w strone... Forum samochodowe
KRK-Praga, którędy najlepiej, najwygodniej? - Witam, Ponieważ nie wiem, jak tam z budową autostrad u naszych południowych sąsiadów to zapytam bywalców - którędy z KRK do Pragi najlepiej? Pod... Forum samochodowe
Tarnowskie Góry -> Busko Zdrój - którędy najlepiej? - Witam, pojadę niedługo z okolic Tarnowskich Gór do Buska Zdrj. Dawno nie jechałem w tym kierunku - możecie mi doradzić, którędy obecnie najlepiej... Forum samochodowe
trasa warszawa poznan - ktoredy obecnie najlepiej - witam w piatek wybieram sie do poznania, ruszam z ursynowa, do tej pory zawsze wylatywalem przez janki do rawy mazowieckiej, tam loklanymi... Forum samochodowe
G.Śląsk -> Darłowo - którędy najlepiej? - Planuję trasę z Górnego Śląska w okolice Darłowa (Zachodniopomorskie). Wszelkie mapy pokazują, że najbliżej przez Poznań ale wiem, że trasa ze... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 23:54.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.