Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
09-14-2014, 10:33
Robert250 Robert250 jest off-line
Junior Member
 
Post Zna ktoś ten serwis?

Witam

Mam kłopot z wtryskiem i przyjaciele polecili mi www.wtryskiwacz.com. Macie z nimi jakieś doświadczenia? Znacie ceny lub terminy realizacji??

Pozdrawiam
Robert
 
09-16-2014, 20:05
dawidek6 dawidek6 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie wtryski common rail

Bosch Service w Stalowej woli to jeden z lepszych serwisów wtrysków i pomp w Polsce. Robia tylko na oryginalnych częściach dlatego wtryski zawsze chodzą dobrze i bezawaryjnie. Mi też ten serwis polecił mój mechanik i jestem bardzo zadowolony. Mam mondziaka 2,0 tdci wtryski delphi. Robią też turbiny [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
09-18-2014, 15:47
sempathy sempathy jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawidek6 Zobacz post
Bosch Service w Stalowej woli to jeden z lepszych serwisów wtrysków i pomp w Polsce. Robia tylko na oryginalnych częściach dlatego wtryski zawsze chodzą dobrze i bezawaryjnie. Mi też ten serwis polecił mój mechanik i jestem bardzo zadowolony. Mam mondziaka 2,0 tdci wtryski delphi. Robią też turbiny [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Nienawidzę takiej reklamy, pseudo reklamy. Nie polecam tego serwisu, wcale nic nie regenerują, tylko udają, że coś robią a tak naprawdę tylko bardziej nam psują sprzęt i wmawiają, że taki już był.
 
09-23-2014, 09:16
servicemile servicemile jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ten serwis [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jest najkorzystniejszy, ale serwisują tylko określone marki z wyższej półki.
 
10-06-2014, 11:12
dawid.grygny@o2.pl dawid.grygny@o2.pl jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Nic nie słyszałem o tym serwisie, tak samo jak o tych co linkowali koledzy wyżej. Sempathy nie ma co się dziwić, to nie jest pseudo rekalma, tylko reklama.
 
10-13-2014, 09:01
klimosz klimosz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Najlepiej popytaj swoich znajomych o jakiś sprawdzony warsztat w Twojej okolicy...
 
10-15-2014, 13:31
Gizela Gizela jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Pierwszy raz widzę ten portal. Nie znam. Powiedz czy zdecydowałeś się skorzystać już z ich usług? Podziel się swoją opinią.
 
11-06-2014, 14:48
CSturboserwis.pl CSturboserwis.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

Akurat tego powyższego serwisu nie znam,ale gdybyś kiedyś chciał porady czy szukał dobrej firmy zajmującej się regeneracją turbosprężarek,to zapraszam do nas,służymy swoją pomocą


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
serwis volvo śląsk - wygooglowałem, że mam do wyboru serwisy aso volvo na śląsku w Chorzowie http://www.dealer.volvocars.pl/autoboss/chorzow/ i Katowicach... Forum samochodowe
Serwis Siedlce - Witam, proszę o polecenie dobrego warsztatu (może jakiś specjalizujący się w samochodach Hyundai) w Siedlcach gdzie będę mógł zrobić przegląd... Forum samochodowe
serwis toyoty vs serwis fiata (wro) - Narzekalem na serwis toyoty we wroclawiu. Ze trzeba pilnowac, ze z terminowoscia wiekszych prac lakierniczych/blacharskich jest lipa. Ze na... Forum samochodowe
serwis wawa - witam wiem ze tamet walkowany na forum, ale szukam serwisu w warszawie (najlepiej okolice pragi) - do zlikwidowania luzu na manetce (pokrecanie... Forum motocyklistów
Serwis KIA w Łodzi - Witam. Planuję zakup KIA Ceed (używany/2007/na gwarancji) ale poczytałem sobie trochę o autoryzowanych serwisach KIA i trochę zwątpiłem. W Łodzi z... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 02:00.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.