Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości
Oferujemy Państwu korzystne oraz bezpieczne pożyc...

PROFI CREDIT Międzyrzec Podlaski i okolice
Pożyczka na dowolny cel.w firmie pożyczkowe...

Kredyt na start?
Czy ktoś orientuje się, na bazie jakich kryteriów...

Bogaty POMOŻE osobie z Warszawy tel. 887-252-897
Milioner pomoże w spłacie zadłużenia. Tylko osoby...

Odpowiedz

12-03-2010, 10:23
Echodeusz Echodeusz jest off-line
Junior Member

Domyślnie Trasa: Kraków - Stalowa Wola (Sandomierz)

Jutro szykuje mi się przejazd z Wrocławia przez Kraków do Stalowej Woli i zastanawiam się nad czasem i nerwami, jakie stracę podczas podróży. Słyszałem, że odcinek Kraków - Stalowa Wola nie jest zachwycający. Będę jechał dobrze przygotowanym samochodem.
Czy może ktoś z Was orientuje się, co do przejezdności tej trasy?

Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Trasa DC > Sandomierz. - Który wariant trasy Warszawa - Sandomierz zapewnia płynniejszy przejazd bez utrudnień, korków itp. przerywników? Pojadę w tygodniu, wyjazd ze... Forum samochodowe
Jak najlepiej przez Krakow Katowice>Sandomierz - od Katowic przez Karaków do Sandomierza wyjazd z Katowic 4:00-5:00 rano w niedziele i teraz pytanie czy jechać przez Kraków prosto tzn przez... Forum samochodowe
Moze jutro jakas jazda ? - Stalowa Wola (okolice) - Czolem! Jak w temacie Jesli ktos nie ma daleko do Stalowej, a ma ochote gdzies sie przejechac to smialo :) Godzina 11:00, stacja LOTOS (ul. Jana... Forum motocyklistów
Katowice - Stalowa Wola jak radzicie - Jw. Jutro rano ok. 5. Nawigacje pokazują najkrócej przez Kielce, najszybciej przez .... Kielce :-D ! Ja mam ochotę tak wcześnie pomknąć A4 + 4 do... Forum samochodowe
Trasa Kraków-Łódź - Witam, Koledzy pomóżcie. Musze jutro jechać z Krakowa do Łodzi. Jak wygląda droga? Są jakieś poważne remonty? Korki? Ile mniej więcej zajmie... Forum samochodowe

Czasy w strefie GMT. Teraz jest 16:35.

Statystyki forum
Wątków: 35,385
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks