Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >

Zanim weźmiesz kredyt
Witam. Od dawna poszukiwałam pomocy w różnych ban...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości
Oferujemy Państwu korzystne oraz bezpieczne pożyc...

PROFI CREDIT Międzyrzec Podlaski i okolice
Pożyczka na dowolny cel.w firmie pożyczkowe...

Odpowiedz

04-29-2010, 15:44
wojts wojts jest off-line
Junior Member

Domyślnie Niemieckie ogłoszenia motoryzacyjne

cześć,

chcę kupić wózek widłowy z Niemiec, najlepiej do remontu. Znajomemu tak się trafiło, że zaoszczędził ponad 5 tys. zł. Znacie może jakieś serwisy ogłoszeniowe z tego typu sprzętem ? Coś na wzór strony mascus.pl (tam jest dział wózki widłowe). Tą stronę już przejrzałem, ale nic dla siebie nie znalazłem, dlatego poszukuję innych. Z góry dzięki za podpowiedzi.

Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Ubezpieczenie - brak zgłoszenia szkody - Witam, A co by było, gdybym nie zgłosił nowemu ubezpieczycielowi szkody z AC? Jak to wygląda w praktyce - oczywiście pytam teoretycznie :) m. Forum samochodowe
motolokalizator uruchomił darmowe ogłoszenia motoryzacyjne - Witam motolokalizator uruchomił nową funkcjonalność GIEŁDA , można w niej zamieścić darmowe ogłoszenie o sprzedaży motoru lub samochodu, a sklepy... Forum motocyklistów
motolokalizator uruchomił darmowe ogłoszenia motoryzacyjne - Witam motolokalizator uruchomił nową funkcjonalność GIEŁDA , można w niej zamieścić darmowe ogłoszenie o sprzedaży samochodu, a sklepy motoryzacyjne... Forum samochodowe
www.POLANDa.pl - Darmowe Ogłoszenia - www.POLANDa.pl - Darmowe Ogłoszenia Forum motocyklistów
Termin zgłoszenia szkody z OC - Pewna kierowniczka wjechała mi na zadek (przytarła lakier na zderzaku i błotniku). Zdarzenie przytrafiło się 8.05.2008r. Następnego dnia miałem... Forum samochodowe

Czasy w strefie GMT. Teraz jest 18:53.

Statystyki forum
Wątków: 35,409
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks