Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
08-19-2009, 08:48
Karol
Gość
 
Domyślnie Fiat Croma II -opinie.

Witam.
Szukam opini użytkowników ww samochodu.Co prawda na autocentrum.pl można co
nie co wyczytać, ale wszystkie wpisy są od świeżych właścicieli, a mnie
interesuje opinia o samochodzie który ma już > 100 000 km. Czy nadal jest
bezawaryjny, jak sie spisuje w codziennym użytkowaniu?
Z góry dziekuję i pozdrawiam.K

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Fiat Croma-jaka automatyczna skrzynia biegów, jak sie spisuje elektronika? - Witam. Czy moglibyście podpowiedzieć czyja automatyczne skrzynia biegów siedzi w Fiacie Croma od 2005 r.? Jak się spisuje, jak z jej... Forum samochodowe
Fiat Croma. Croma ? - Przygladam sie roznym mozliwosciom wyboru i doszedlem do Cromy, rocznik 2006 (czyli sprzed lifitingu) Na zdjeciach wyglada malo interesujaco, na... Forum samochodowe
Fiat 125p - opinie - Witam, Marzy mi sie Fiat 125p. Nie interesowalem sie jeszcze tematem. Mysle, ze to dopiero za kilka miesiecy. Macie jakies ciekawe spostrzezenia,... Forum samochodowe
Re: Automatyczna skrzyni 6 biegów Fiat Croma - >> 5. DFP - jakie wrażenia? Ja swoim autem zrobiłem dopiero 3 tyś i >> działanie a konkretnie akcja czyszczenia tego filtra jest dla mnie >>... Forum samochodowe
Re: Automatyczna skrzyni 6 biegów Fiat Croma - On Apr 30, 4:34 pm, "bratPit" <krakus28no_s...@op.pl> wrote: > mówię np o Omedze B, nie wiem co tam siedzi za skrzynia ale nawet Omega V6 210KM z... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:24.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.