Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-24-2008, 00:46
BuCV
Gość
 
Domyślnie [LANCUCHY] Jakie na opony do SUVa

Poleccie jakies tanie (rezerwowe, mam zamiar ich nie uzywac ale wole miec
na wszelki) lacuchy do dosyc sporych opon 265x70x16 (Pajero).
Mam dobre zimowki i 4x4 wiec licze, ze sobie poradze ale wolalbym kupic
rezerwowo jakis tani komplet na wyjatkowe sytuacje.
Patrzylem w Norauto ale mieli tam max do 225 (i niezbyt tanio) - moze ktos
przerabial temat i cos doradzi?

Dzieki
bv

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Opony jakie?? - Jakie opony polecacie a jakich unikac? chodzi mi o marke rozmiar 185/70 R13 letnie indeks T nie szukam opon z najwyzszej polki, chodzi mi o... Forum samochodowe
Czy w Niemczech można homologować kombi lub suva na ciężarówkę ? - Chodzi oczywiście o uniknięcie płacenia akcyzy przy sprowadzeniu oraz odliczenie Vatu. Pozdrawiam Sławas Forum samochodowe
opony zimowe dla Suva - Witam, Przymierzam sie do zakupu opon zimowych dla SUVa w rozmiarze 235/55/R18. Mam dylemat pomiedzy Pirelli Scorpion Ice & Snow a NOKIAN WR G2... Forum samochodowe
Jakie opony - Witam. Posiadam Astrę II 98r. 1.8 16V. Auto ma lekko obniżone zawieszenie i aluminiowe felgi z oponami letnimi Continental 205/50/R16 . Muszę... Forum samochodowe
Jakie opony do R1? - Witam. Mam pytanie, a raczej moj znajomy. Jakie opony polecacie do Yamahy R1 z rocznika 2004. Z tego co wiem, to jezdzi raczej po miescie i nie... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:28.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.