Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
06-07-2009, 21:02
motomaher motomaher jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Polerowanie aluminium, piaskowanie, szkiełkowanie, renowacja

Witam,
mam Wam koledzy do zaproponowania usługi, które przyczynią się do polepszenia wyglądu wizualnego Waszych FUR.
Zajmuję się polerowaniem aluminium, szkiełkowaniem oraz piaskowaniem.
Wszystko wykonuje solidnie, dokładnie i profesjonalnie.
Info na stronce [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Pozdrawiam


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Polerowanie aluminium, piaskowanie, szkiełkowanie, renowacja - Witam, mam Wam koledzy do zaproponowania usługi, które przyczynią się do polepszenia wyglądu wizualnego Waszych FUR. Zajmuję się polerowaniem... Forum motocyklistów
Polerowanie aluminium w Łodzi - Polećcie jakiegoś fachowca, mam kilka klamotów do wyszlifowania. -- Qmpel vivasys@poczta.onet.pl Forum motocyklistów
Re: Polerowanie aluminium - robertbignapisal > On 28 Wrz, 00:35, "JuRaS" <p.jurcze...@gmail.com> wrote: >> I dochodzi sie naprawde do efektu jakby to bylo pochromowane ? >>... Forum motocyklistów
Szkiełkowanie - Jak w temacie szukam firmy, która wykonuje takie usługi w Gdańsku. -- Beny DS2 pok.33d gg: 8874491 kornel.pl@wp.pl Forum motocyklistów
polerowanie aluminium i zabezpieczenie powierzchni - Wiam Mam pytanko do szanownych grupowiczów czym zabezpieczyć polerowaną powierzchnie aluminium przed utlenianiem sie ?! Maczuga Hayabusa Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:24.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.