Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-18-2013, 09:43
Mariana Mariana jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

witam wszystkich, ja mam kilkuletniego Forda, jest ubezpieczony w [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Ubezpieczenia. Bardzo dobre warunki. Polecam
 
03-27-2013, 21:43
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Ale to Ford korzysta z jakichś usług finansowych czy zbudował swoją ubezpieczalnię? Ciekawe... Żeby tylko mieli z czego wypłacać [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
03-28-2013, 06:20
Dabtuner Dabtuner jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Teraz niemal każdy koncern posiada własne ubezpieczenie samochodu,dlatego o wiele korzystniej i zarazem taniej podczas zakupu,jest zdecydować się na całościowy pakiet wraz z AC. Wtedy wychodzi to bardzo korzystanie,a co do samych porównywarek cen- czasem także zdarzy mi sie z nich korzystać.
 
03-30-2013, 22:27
Bartosz Bartosz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja zawsze weryfikuję gdzie jest najtaniej na kalkulatorze
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
04-01-2013, 10:35
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Ja również bardzo często korzystam z tego typu kalkulatorów czy porównywarek ubezpieczenia OC. Teraz na wiosnę szykuje się kilak promocji ze strony firm,warto śledzić je na bieżąco.
 
04-26-2013, 19:19
Gabriello77 Gabriello77 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mariana Zobacz post
witam wszystkich, ja mam kilkuletniego Forda, jest ubezpieczony w [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Ubezpieczenia. Bardzo dobre warunki. Polecam
Nawet nie wiedziałem że jest coś takiego Człowiek się ciągle czegoś uczy;p

Co do kalkulatorów OC/AC, polecam zajrzeć na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], ceny muszą być adekwatne bo można kupić online więc jak coś wyliczą to powinno tak być. Sporo ofert i po kilka wariantów. Zresztą to znana strona, w TV i YT jest reklama też można zobaczyć bo fajna jest:P
 
04-30-2013, 06:53
jacus24 jacus24 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

z tym fordem to ciekawe. Idę o zakład ze to jakieś ubezpieczenie dealerskie. Natomiast moim zdaniem warto zadzwonić na infolinię w celu potwierdzenia uzyskanego wyniku. I ewentualnie negocjować. Dla mnie zawsze liczy się kontakt z człowiekiem i możliwość porozmawiania. Z komputerem tego nie zrobie. A gdzie teraz macie OC? Ja aktualnie ze współwłaścicielem samochodu w HDI.
 
05-30-2013, 08:12
Bartosz Bartosz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Co do tej multiagencji CUK to ja daję im duży plus za to, że mają oferty 20 ubezpieczycieli. Jak dla osób pracujących i ciągle w rozjazdach to atut. Ja nie miałbym czasu obdzwaniać tylu miejsc.

Ostatnio edytowane przez Bartosz : 05-30-2013 o 08:16
 
07-17-2013, 10:30
granit granit jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

najlepiej to chyba indywidualnie zorientować się w cenach ubezpieczalni, bez korzystania z tych porównywarek
 
07-30-2013, 19:59
Zy24 Zy24 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bartosz Zobacz post
Ja zawsze weryfikuję gdzie jest najtaniej na kalkulatorze
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Znam ten kalkulator. Ja w CUK kupuję OC od kilku lat.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie tanie OC? ja wam powiem bo się obeznałem - NIE musicie mieć silnika 1.0 i wieku powyżej 26-28 lat żeby mieć tanie OC. WYSTARCZY TROCHĘ POKOMBINOWAĆ Za moją hondę accord 2.0... Forum samochodowe
gdzie tanie zimówki? - chcę kupić 4 opony zimowe do matiza a ponieważ to już sprzęt dość zdewastowany (miał być zmieniany ze dwa lata temu ale nadal jeździ) chce te opony... Forum samochodowe
Gdzie tanie ubezpieczenie dla 23-latka? - Ma ktoś jakieś doświadczenia z OC (i ew. AC) dla bezdzietnego 23-latka? W której ubezpieczalni ceny wychodzą najniższe? Korzystałem z porównujących... Forum samochodowe
gdzie tanie noclegi Francja - Witam! Koledzy wybieram się do Francji i mam pytanie, czy jest jakaś sieć hoteli dla kierowców jeśli tak to proszę o nazwę. Pozdrawiam Wiesław Forum samochodowe
Gdzie tanie opony na necie - Chodzi mi o nowe R15 185/60 Proszęo linka do sklepu gdzie to kupię tanio,moze byc barum lub cos taniego a nienajgorszego w cenie 100 -150 zl Fox. Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:20.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.