Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
05-12-2012, 15:15
Michał
Gość
 
Domyślnie Czy to dobre auto jest ? (otomoto)

witam,

Czy nada się do jazdy ?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

widać czy i gdzie było uderzone i gdzie ma szpachlę ?

i czy coś widać więcej z fotek

Pozdrawiam!

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
RWD jest dobre na wszystko :)) - On Sat, 26 Nov 2011 16:53:43 +0100, Czarek Daniluk <czarek@nospamcedaniluk.com> wrote: >Ducato 14 na pusto szczególnie na zakręcie potrafiło też... Forum samochodowe
Jakie DOBRE auto do 10k PLN, mocne, szybkie, duże ? - begin Paweł Kulesza > Nie wiem dokładnie jakie były wszystkie modyfikacje, poniewaĹź się na tym > nie znam. Wiem, Ĺźe było trochę części... Forum samochodowe
jak to jest z tymi olejami? ( ktore sa dobre ) - j.w zawsze myslalem ze Mobil i Castrol sa najlepsze niedawno slyszalem ze Motul , Valvoline sa bdb kiedys mialem starego vw diesla lałem mobila... Forum samochodowe
Audi Allroad - czy to dobre auto? :) - Witam! Lata ujeżdzania roznych modeli volvo przyzwyczaiły mnie do tego, że procz rzeczy eksploatacyjnych (oleje/filtry/rozrządy) przy aucie nic... Forum samochodowe
Dobre, oszczędne auto na dłuższe trasy. - Szukam jakiegos oszczędnego auta, ktorym jedziłbym głównie na szybszych trasach. Dlatego zależaloby mi na aucie, które mało pali przy prędkościach... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:10.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.