Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
07-04-2013, 15:51
milenaW milenaW jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie trasa Warszawa-Katowice S8

Witam, jestem nowa, ale zalogowałam się tylko po to, by dowiedzieć się jak obecnie wygląda trasa z Warszawy do Katowic, jechał ktoś tamtędy? Jak wyglądają prace w okolicach Piotrkowa Tryb. ?
Liczę na szybką odpowiedź, pozdrawiam! : )
 
07-17-2013, 10:28
granit granit jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

teraz już nie ma tam żadnych prac budowlanych, droga jest skończona, bez problemu możesz jechać i nie obawiać się korków....chyba, ze będzie jakiś wypadek, ale na to już nie ma się wypływu
 
02-26-2015, 11:13
Krystyna78 Krystyna78 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

sami wariaci po tej drodze jeżdżą. Powinno być więcej kontroli na drogach.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Wrocław - Warszawa (a w zasadzie Kluczbork - Warszawa) jaka trasa? - Użytkownik "Lukasz" napisał w wiadomości grup W dniu 2011-12-22 22:52, J.F. pisze: > No to ciekaw jestem czy dobrze zrobiles. 5h ... gierkowa w... Forum samochodowe
Trasa Warszawa - Katowice, czwartek - Dnia Tue, 26 Jul 2011 16:11:05 +0200, "Rafał \"SP\" Gil" napisał(a): >> Jedź DK8/DK1. Jak już przyjedziesz to podziel się tym co przeżyłeś, może... Forum samochodowe
Trasa Warszawa-Katowice - On Mar 1, 9:46 pm, "J. Burger" <j.bur...@op.pl> wrote: > U ytkownik "Maciek" <mac...@nospam.pl> napisa w wiadomo... Forum samochodowe
trasa katowice - łeba - Witam, w niedzielę (06.06.2010) wyjeżdżam na urlop do Łeby, pierwszy raz jadę ta trasą samochodem w związku z tym mam kilka pytań, a kto chętny... Forum samochodowe
Trasa katowice - łeba - Hello, jest jakaś inna trasa zamiast jedynki? bo jak w tamtym roku nią jechałem to straciłnym życie z dwa razy przez idiotów, --... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:37.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.