Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
06-12-2010, 18:21
Robert
Gość
 
Domyślnie Focus TDCI prośba o ID części

Witam,

co to może być "Turbolader Ansteuerung" w Foce MK1 2003 1.8 TDCI? Zaczęło się to
psuć. To znaczy tak powiedzieli w ASO Forda w DE. Obajwy: trzeszczenie w
okolicach turbosprężarki, auto osiąga max prędkość 160km/h.

Bardzo proszę o identyfikację tego czegoś. Z góry dzięki.

Pozdrawiam,
Robert



Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Focus 1.8 TDCi opinie? - Witam, jak trwoga to... pms. Znajomy Niemiec sprzedaje aktualnie swoją foke. 2002 rok (pierwsza rejestracja Luty 2003), silnik 1.8 tdci 85kW w... Forum samochodowe
Focus 1.8 TDCi nie odpala - Witam, Nie odpala mi Focus 1.8 TDCi z 2002. Akumulator ma niespelna rok, swiece wymienione tydzien temu. Wydaje mi sie, ze cos jest nie tak z... Forum samochodowe
Focus mk1 1.8 tdci - Witam. Jakiś czasu temu pisałem, że mój focus nierówno pracuje na wolnych obrotach i że bardzo wolno się rozgrzewa. Byłem z nim u diagnosty, na... Forum samochodowe
Focus II - 1.8 TDCI - opinie. - Czesc, Prosze o opinie uzytkownikow Focusa II z silnikiem 1.8 TDCI. Poczytalem juz troche ale chetnie dowiem sie cos wiecej na ten temat. ... Forum samochodowe
Focus 1.6 TDCI - warto? - Witam, Pytanie do użytkowników Focusa 1.6 TDCI bodajże 109 KM. Mam zamiar kupić takie autko maks. 2-3 letnie, ok. 100 kkm przebiegu. Na co zwracać... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:29.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.