Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-28-2014, 20:34
kodekomXH8y kodekomXH8y jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

a opcja sprowadzenia auta z zagranicy. Sama tak nie robiłam, ale znajmoi a i owszem. No i całkiem przyzowite auta sobie ogarneli.
 
02-01-2014, 19:41
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzegorz Szymanski Zobacz post
Witam. Mam do dyspozycji 20.000 zł , chciałem kupić dobry samochód.Obecnie posiadam Opla Vectre B (cenie w nim tanie części, ładowność i ciekawy wygląd). Jednak jest to samochód z 96 roku i coraz częściej muszę sięgać do portfela, aby go naprawiać, a w dodatku zmieniłem stan cywilny i nie wykluczam powiększenia rodziny co za czym idzie potrzebuje bezpieczniejszego auta, również aby miał w miarę tanie części (volvo mercedes tego nie zapewnią mimo, że to dobra marka).. Gustuje w samochodach "dużych" typu jeapa (wielkości VW TIGUAN). Co możecie polecić ? Jednocześnie aby nie palił zabójczo. W swoim oplu obecnie mam gaz (nie wymagam aby nowy samochód miał gaz) i pali 11litrów w mieście co nie jest najgorszym wynikiem. Dziękuje za pomoc!

P.S Przyglądałem się Oplowi Zafirze ...dobry trop ?
opel Zafira to fajny tatowóz VW Sharan jeszcze lepszy. A jak kupisz z [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], to w ogole bedzie spoko.
 
02-04-2014, 12:10
Bass Bass jest off-line
Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał kodekomXH8y Zobacz post
a opcja sprowadzenia auta z zagranicy. Sama tak nie robiłam, ale znajmoi a i owszem. No i całkiem przyzowite auta sobie ogarneli.
Jak najbardziej możliwa, ale od jakiegoś znajomego, kogoś kto pracuje za granicą i tam znajdzie auto. Kręcony licznik to jeden z powodów, żeby darować sobie okazje od handlarzy.
ZA te 20 tys to coś VW albo opla.
 
02-04-2014, 13:30
krister krister jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Tak odnośnie zakupu auta mi się przypomniał ciekawy artykuł: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Nasi rządzący po raz kolejny chcą nam polepszyć warunki życiowe i zmieniają zasady odliczania podatku VAT od kupna samochodu...
 
02-10-2014, 22:21
Mariuszek76 Mariuszek76 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Zastanawiam się nad kupnem Hondy...:-) Znalazłem dwie ciekawe oferty :-) Szczerze mówiąc miałem kupić Civica ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]) ale zastanawiałem się czy nie "zaszaleć" i nie wykosztować się na Accorda ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ])...
Co myślicie na temat tych ofert?
 
02-11-2014, 14:01
Mariuszek76 Mariuszek76 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Accord potrzebuje większego "nakładu finansowego", ale chyba warto - to będzie auto na lata...
 
02-13-2014, 13:12
dslawekib7H dslawekib7H jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Mam bardzo ograniczone możliwości finansowe i dlatego będę wybierał auto używane. Jaką markę mi polecacie?
 
02-19-2014, 10:36
tutaj tutaj jest off-line
Junior Member
 
Smile

Cytat:
Napisał dslawekib7H Zobacz post
Mam bardzo ograniczone możliwości finansowe i dlatego będę wybierał auto używane. Jaką markę mi polecacie?
Miałem ten sam problem, który rozwiązał się w ten sposób, że szukając używanego, ale w dobrym stanie tego co chciałem - nic nie znalazło się. Wychodzę z założenia, że jak czegoś nie znajdę do pół roku, to zmieniam reguły i tak postanowiłem skorzystać z możliwości przetestowania Mazdy ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]). skończyło się to tym, że pieniążki na kredyt się znalazły, mimo, że nie wchodziło to w grę i tak oto, najlrpstszyy pomysł, ktrory wyklyczyłem na samym początku stał się docelowym w efekcie. Niemniej jednak, gdyby nie możliwość przetestowania auta raczej ten krok dalej byłby w dalekiej odległości.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Samochód - co kupić - Zastanawiam sie nad autem w takiej konfiguracji: - auto na 3-4 lata - przebiegi roczne maks 10.000, jazda po miescie - fajnie, gdyby miało klime... Forum samochodowe
jaki samochód kupić - On Thu, 16 Feb 2012 11:50:44 +0100, "J.F." <jfox_xnospamx@poczta.onet.pl> wrote: >Ja sie troche balem za nim jechac, on sie nie bal 18 pasazerow... Forum samochodowe
jaki samochód kupić ? - witam mam takie pytanie potrzebuje kupić samochód do 50 tys zł zastanawiam się nad wyborem samochodu albo suv (terenowy) lub kombi z kombi... Forum samochodowe
Jaki kupić samochód 4 x 4 do 35 tysięcy ? - Witam i proszę o pomoc w wyborze samochodu z napędem 4 x 4 o dość dużym prześwicie. Na dzień dzisiejszy jeżdżę Seicento stortingiem i jego wielką... Forum samochodowe
Chce kupić samochód doradźcie jaki - Jak w temacie podane chce kupić samochód osobowy nowy z salonu, taki żeby miał dobre blachy i długo pochodził. Doradzicie markę może model,jaki... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 19:17.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.