Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
04-26-2010, 10:48
Auto
Gość
 
Domyślnie Sprzedaż samochodu FV VAT ZW

Witam
Wiem, wiem, wiem że odpowiednia byłaby grupa podatkowa ale potrzebuję
szybkiej informacji na jaki przepis trzeba się powołać (dopisać w uwagach na
FV) sprzedając samochód używany i wystawiając FV VAT ze stawką ZW
(zwolniony)

- może ktoś z Was wystawiał taką fakturę
- może ktoś w Was kupił auto na taką fakturę

i nie chodzi nie chodzi o FV marża!!!


 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
KUPNO-SPRZEDAŻ SAMOCHODU A OC PILNE - Witajcie Kupiłem wczoraj samochód mojej żonie. Niestety nie odpowiada mej wybrance to auto z kilku powodów. Jednak mam klienta na nie i chce je... Forum samochodowe
Umowa kupna sprzedaży samochodu. - Witam, W najbliższym czasie będę kupował samochód. Pierwszy, po raz pierwszy. Znalazłem w sieci wzór umowy i jedna kwestia nie jest dla mnie... Forum samochodowe
Sprzedaż samochodu ikończąca się polisa - Witam, Mam zamiar sprzedać samochód, ale zagapiłem się i za niecały tydzień kończy się polisa OC+AC... Liczę na to że uda mi się sprzedać auto za... Forum samochodowe
Sprzedaż samochodu 0 jakie dokumenty - Czesc, Mam zamiar sprzedac auto, kupione od handlarza (ale handlarz ma firme), ktory sprowadził je z Niemiec. Pierwsza rejestracja w kraju... Forum samochodowe
Umowa kupna - sprzedaży samochodu - Witam! Czy istnieje taka umowa (gotowiec) w którym należycie zabezpieczone są prawa kupującego? Na dniach będę podpisywał umowę kupna i wszędzie... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 13:03.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.