Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
03-04-2009, 09:54
Kefir
Gość
 
Domyślnie Re: Co to jest "prm", "FAQ" czyli ile lat ma dyskusja " Czy mozna lac olej samochodowy do motocykla "?


"falco" <mfalco@wp.pl> wrote in message
news:golj8r$62r$1@mx1.internetia.pl...
> Kefir pisze:
>
>> Milej lektory.

>
> Hej,
>
> dobrze, Ĺźe przypominasz o FAQ, ale...


Dzieki za zwrocenie uwagi. Obciach jak diabli. Cancelnalem posta i
przeredagowalem nieco calosc poprawiajac te i inna literowki.

--
Pozdrawiam, Artu / Kef
STare dobre gacie 955 & Fun Factory XT660X
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
A moze by tak rajdy motocyklowe dla motocykli?



Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Uwaga na "rarytas" czyli tylny Ohlins do VTR na Allegro - Witam, maja ludzie w tym kraju naprawde niezla fantazje... ... Forum motocyklistów
"Fakty" TVN: sąd "pomścił" dwie 16-latki - http://wiadomosci.onet.pl/2091378,11,,item.html Kurde blada, kiedys tak strasznie mi sie nie chcialo po 1 piwie isc po kolejne browary... Ale... Forum samochodowe
Co to jest "prm", FAQ" czyli ile lat ma dyskusja " Czy mozna lac olej samochodowy do motocykla "? - Elou! Jako ze redaktor FAQ nie wrzuca comiesiecznego przypominacza pozwole sobie wrzucic pewien rys historyczny. W maju biezacego roku bedzie... Forum motocyklistów
[TVN]Akcja reklamacja czyli... "Wypier. stąd, bo ci zęby wybiję" - http://www.tvn24.pl/-1,1575599,0,1,wypier8230-stad--bo-ci-zeby-wybije,wiadomosc.html "Klient nasz pan" - ta święta zasada każdego sprzedawcy nijak... Forum samochodowe
Do "lubiacych" jezdzic na "dlugich"... - Witka Mam drobna uwage do wszystkich milusinskich jezdzacych na dlugich. NIE OSLEPIAJCIE! Czy Wy naprawde myslicie ze dzieki dlugim to Was... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 03:39.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.