Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
10-30-2008, 15:32
GK
Gość
 
Domyślnie Toyota Corolla jaki silnik TD 116 KM czy lepiej 90 KM?

Witam,
Jakie są różnice między awaryjnościa, paliwożernością silników 2.0 TD w
Toyotach Corollach wersja produkowana od 2002 r.?
Zastanawiam się na kupnem takiej Corolli kombi. Ale z jakim silnikiem
wybrać? Wiadomo, większa moc daje więcej możliwości, ale coś za coś. Czy
nie wiąże się to z większą awaryjnością tych silników i czy dużo więcej
pali auto?
Pozdrawiam,
Grzegorz
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Toyota Corolla - za dużo oleju - Witajcie, W serwisie wlano za dużo oleju, na bagnecie jest jakieś 4mm ponad znacznik maksimum (sprawdzane po nocy, na zimnym silniku). Auto to... Forum samochodowe
Czy Toyota corolla 1.6 z 2004 r moze byc na LPG? - Jak w koncu jest z tymi Toyotami Czy da się je przerobić na LPG czy nie. Słyszałem że ASO Toyoty nie zaleca montażu LPG w Corollach. Czy ktoś ma z... Forum samochodowe
TOyota Verso Corolla i Avensis - Witam gdzie znajde dane techniczne Toyoty Corolla i Avensis obydwie verso czy mozecie polecic mi jakies forum Toyoty prosze mam zamiar zakupic... Forum samochodowe
jaki fabryczny rozmiar opon w Toyota Corolla - Witam Jaki jest fabryczny rozmiar opony w Toyocie Corolli z 2003 roku (kombi). Rozwalono mi auto ktore mialo opony (nowe ok 1000 przebiegu)... Forum samochodowe
Toyota Corolla vs. Mazda 6 - Witajcie, Jeszcze kilka miesięcy temu w poszukiwaniu Toyoty Corolli kombi z rocznika 2003r. zawitałem tutaj. Niestety próby znalezienia dobrze... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:15.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.