Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
09-27-2014, 22:10
krzychu91 krzychu91 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

nie zgodzę się z tym, co jest wyżej, że najważniejsza jest polaryzacja :) ja mam okulary bez polaryzacji, ale mają dużo innych fajnych bajerów i czuję się w nich świetnie
Zy24, ja kupiłem swoje okulary za 250 zł i są śwetne na każdą pogodę :) polecam gorąco. jeśli chodzi o firmę to jest: Sweet years jakoś tak, a kupowałem w salonie optycznym i właśnie ten zabieg też polecam ;) bo kupowane na bazarze nibyochronne, nibynajlepsze tak naprawde okazuja sie badziewiem. i to akurat reguła. okulary za 15 zł i za 300 zł nie mogą mieć takich samych właściwości ;)

poza tym, warto też się zastanowić do czego potrzebujesz ich, wybrać dobry kolor szkieł itd
pzdr :)
 
10-09-2014, 11:36
Korwinek Korwinek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Tanie okulary za 15 czy 20 złotych mogą posiadać ochronne filtry UV, ale każdy taki egzemplarz warto sprawdzić specjalnym urządzeniem do tego przeznaczonym. Od lat kupuję niedrogie okulary dla kierowców w zaprzyjaźnionym sklepie przez internet i jak dla mnie nie wchodzi w grę żadna inna technologia niż polaryzacja - no może polaryzacja i fotochrom na raz . Jeżdżąc autem nic nie będzie się równać polaryzacji. Ceny polaryzacji znacznie spadły i nie jest to jakiś wybitny wydatek, a naprawdę warto.
 
10-10-2014, 10:56
Moniczka Moniczka jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

A czym sprawdzasz UV w okularach? Zdradzisz nazwę tego urządzenia?
 
10-10-2014, 12:08
Korwinek Korwinek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Miałem możliwość korzystać z takiego urządzenia, ale nie wiem czy jest łatwo dostępne na rynku polskim: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
10-13-2014, 06:16
Jaco Jaco jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Kupiłem dwa lata temu okulary nad morzem i do dziś w nich jeżdżę.Kosztowały mnie z 20 zł ale naprawdę dobrze się w nich kieruje.
 
10-16-2014, 14:51
dominos dominos jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja mam z antyrefleksami, zerówki i naprawdę pomagają wieczorem, zwłaszcza jak jezdnia mokra i wszystko się od niej odbija
 
10-20-2014, 22:08
pawel74 pawel74 jest off-line
Member
 
Domyślnie

Dobrze mieć okulary do jazdy samochodem. Również kupiłem kiedyś takie za 20 zł z ciekawości czy zdadzą egzamin i na prawdę pomagają podczas jazdy. Wiadomo, jeśli kupimy u optyka czy to w galeriach czy w mniejszym sklepie to jakość zawsze będzie dużo lepsza.
 
01-20-2015, 13:33
Korwinek Korwinek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne

Gorąco polecam tanie okulary polaryzacyjne z tego sklepu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Solidne, niedrogie wytrzymałe z 2-letnią gwarancją i 30 dniową możliwością zwrotu!
 
01-20-2015, 14:33
Ramires25 Ramires25 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Należy jednak pamiętać, że okulary dla kierowcy muszą posiadać odpowiedni atest
 
01-22-2015, 19:14
patrykk84 patrykk84 jest off-line
Member
 
Domyślnie

Antyrefleks przede wszystkim. Ja mam małą wadę, na co dzień nie noszę okularów. Jednak do jazdy w nocy zakładam, mam tą powłokę antyrefleksyjną i jest znacznie lepiej, światła tak nie oślepiają.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Okulary polaryzacyjne - używacie? co dają? - Używacie okularów polaryzacyjnych/polaryzujących światło? Czy one dają więcej niż zwykłe ciemne szkła? A do jazdy w nocy/po ciemku używacie... Forum samochodowe
gogle na okulary - Witam czy mógłby mi ktoś polecić jakies sprawdzone gogle, coby pasowały na okulary i miały dodatkowe przyciemnianie szkiełka, czy nakładkę ? Forum motocyklistów
okulary dla mechanika (z cyklu VR) ? - kiedy takie okulary beda dostepne na wolnym rynku - to bedzie koniec ASO http://gadzetomania.pl/2009/09/04/rozszerzona-rzeczywistosc-w-bmw/ ale... Forum samochodowe
Okulary do jazdy. - Czołem. Ktoś może testował ten wynalazek? http://allegro.pl/show_item.php?item=610802893 W życiu jeszcze nie dałem tyle za okulary i zastanawiam... Forum samochodowe
[ubezp]Jakie OC/AC dla mlodego kierowcy? - Witam Wiem ze takie tematy sa tu kontrowersyjne, ale pisze to majac na uwadze fakt ze bardzo wazny jest konkretny przypadek. I chodzi mi wlasnie... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:56.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.