Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
10-11-2008, 18:41
J.F.
Gość
 
Domyślnie Re: Co to jest ubezpieczenie NNW?

On Sat, 11 Oct 2008 20:01:44 +0200, Czabu wrote:
>Użytkownik "J.F." <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].pl> napisał w wiadomości
>> Znalem przypadki gdy smierc wyceniano na 50%.

>
>To bardzo ciekawe. Możesz podać jakieś szczegóły?


Bodajze PZU przed laty.

Juz nie pamietam czy to bylo ze smierc na 50%, czy smierc 100%,
ale za trwale kalectwo do 200% - tak czy inaczej za smierc mniej ..
i w sumie bardzo dobrze.

J.

 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Ubezpieczenie w Axa - Czy ma ktoś u nich AC? Zadzwoniłem po zobaczeniu reklamy i wyliczyli mi dobrą stawkę. Mają jakieś ukryte minusy? -- Marek R1200GS ... Forum motocyklistów
przeglad, rejstracja, ubezpieczenie - jak to jest ? - Witam Przegladajac ogloszenia natrafilem na takie cos : Rok produkcji: 2005, Data rejestracji: 03/2005, Przegląd: 07/2010, Ubezpieczenie:... Forum samochodowe
ubezpieczenie - jak to jest? - Witam! Mam małą zagwozdkę - ale może się mylę, dlatego walę do Szanownego Grona :)) To jest tak: w lutym kupiłem żonie (leasing, działalność)... Forum samochodowe
jest kryzys... a czy ciezko jest sprzedac samochod? - ponoc jest kryzys... i tak sie zastanawiam skoro kazdy tak uwaznie patrzy na samochody przed kupnem, oglada, maca :), sprawdza czy "bezwypadkowy" to... Forum samochodowe
Podwojne ubezpieczenie OC- jest jakies wyjscie? - Witajcie, Sprawa wyglada tak: Nabylem autko - poprzedni wlasciciel (ojciec) mial OC w PZU, jaj mam na 2-gie auto ubezpieczenie w Warcie itd.... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:52.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.