Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
08-22-2011, 00:34
p 47
Gość
 
Domyślnie Re: nowe auto za 60-70 tys. zł


Użytkownik "Adam Płaszczyca" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].pl> napisał w
wiadomości news:c1.01.3RhJ48$[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].pl...
> Dnia Sat, 20 Aug 2011 11:52:46 +0200, Bartłomiej Zieliński napisał(a):
>
>> Użytkownik Adam Płaszczyca napisał:
>>> Tak, przez miasto.

>>
>> Fajne miasto, jeśli da się przejechać 6 km bez hamulca. Masz zieloną
>> falę na pilota? ;-)

>
> Nie, mam mózg



Śmiała hipoteza!

;-))



Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Nowe auto do 60 tys. PLN - On 10 Paź, 23:26, "syntax error" <wh...@no.one.has.gone.before.com> wrote: > Nie musi być szybkie. Jako, że określone zostały już mniej więcej... Forum samochodowe
Nowe auto do 45k - On Tue, 24 Aug 2010 16:01:09 +0200, Chris wrote: >ALGI nabazgrał: >> Lampa do jakiegoś starego Merca w ASO po 380zł ale ludzie nie sprawdzają >>... Forum samochodowe
Nowe auto ~65tys - Planuje wydac na nowe auto ~65tys pln wielkosc auta cos jak np Astra Silnik benzyna, moc cos ok 100koni Bagaznik - kombi lub (duzy otwor)... Forum samochodowe
i kup tu nowe auto :( - Miałem kiepskie doświadczenia z autami używanymi to kupiłem sobie nowe. Astra Classic II 1,4 twinport, aktualnie 29 tys. przebiegu kilka miesięcy... Forum samochodowe
Auto nowe z USA - Czy ktos moglby skomentowac kwestie sprowadzenia nowych aut z USA (tzn. do pol roku) z uwagi na tzw. ochrone rynku - slyszalem ze w przypadku... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 22:26.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.