Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
02-16-2015, 15:15
slawom19 slawom19 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Auto zastępcze - gdzie wynająć?

Hej wszystkim. Niedawno koleś we mnie puknął i moje auto nie nadaje się póki co do jazdy. Jako, że potrzebuję swoje auto do pracy, muszę szybko wypożyczyć gdzieś auto zastępcze. Najlepiej, żeby było z OC sprawcy, bo nie chcę za to dodatkowo płacić... Znalazłem póki co coś takie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Co sądzicie o tej ofercie? Jest warta uwagi?
 
02-17-2015, 07:51
Remus89 Remus89 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Wydaje mi się całkiem spoko. Zadzwoń i się dowiedz co i jak
 
02-20-2015, 10:58
Agnezzb Agnezzb jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Szukasz konkretnej usługi, a nawet nie napisałeś gdzie mieszkasz, jakie terytorium wchodzi w grę A to co przesłałeś, to nie przekonuje mnie. Firma nie wzbudza mojego zaufania.
 
02-25-2015, 11:54
kortnej kortnej jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

mi też ten adres na jakiś lewy wyglada
 
02-26-2015, 14:59
dterebka dterebka jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Wynajem auta na kilka albo kilkanaście dni to spore obciążenie finansowe. Nie każdego stać na tak duże wydatki, tym bardziej że trudno przewidzieć, kiedy ubezpieczyciel zwróci pieniądze i czy cała sprawa nie skończy się przed sądem. W takich sytuacjach niektóre wypożyczalnie oferują swoją pomoc i same zajmują się ściąganiem należności od ubezpieczycieli – klient nie płaci za auto ani złotówki.
 
02-26-2015, 15:59
pablos90n pablos90n jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

W jakim mieście mieszkasz? Ja jestem z okolic Poznania, wiem że w samym Poznaniu mają taką firmę Auto na Czas oni zajmują się wynajmem samochodów. Korzystałem z ich usług dwa razy i szczerze mogę polecić.
 
02-26-2015, 18:15
jacus24 jacus24 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Różne oferty możesz porównać na Najem Wynajem [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Myślę że coś ze swojego miasta też znajdziesz.
 
03-23-2015, 14:34
marcintu marcintu jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Dwa miesiące temu miałem ten sam problem, skasowałem auto a miałem akurat pilne zlecenie żeby przejechać z Poznania do Wrocławia.

Najpierw szukałem po sieciowych wypożyczalniach, ale ceny mnie zabiły... dopłaty do ubezpieczenia dla młodego kierowcy też, więc kombinowałem dalej. Kumpel mi podpowiedział, że przecież w Poznaniu na pewno są jakieś wypożyczalnie.
Zapłaciłem stówkę za dwa dni wypożyczenia i jeszcze facet gpsa dorzucił gratis.
Ja szukałem przez RentMama ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]), ale nie wiem skąd Ty jesteś, więc sprawdź po prostu w swoim mieście.
 
03-24-2015, 09:30
Waliza Waliza jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Przy lotniskach są wypożyczalnie i tak warto się dowiadywać


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie w wawie tanio wynając samochod ? - kto jedzie do Białki w pn. :-) - Podpowie ktos gdzie w wawie mozna szybko wypozyczyc samochod na 5 dni ? ile to kosztuje ? dzis mielismy jechac do Białki, urlopy pobrane, ale... Forum samochodowe
słuczka, auto do działalnosci a auto zastępcze - Witam, dzisiaj babka puknela mnie na parkingu, auto na chodzie, ale na kilka dni do ASO wyląduje (wymiana drzwi etc) była policja (na jej... Forum samochodowe
Auto zastępcze z OC - Miałem stłuczkę i szukam sobie po forach. Ktoś wie z czym to się je? Korzystał ktoś kiedyś? Forum samochodowe
Auto zastępcze na czas naprawy - Miałem drobną kolizję. Auto poszło do naprawy. Sprawca się przyznał i nie robił problemów. Ubezpieczyciel sprawcy (PZU) też nie robił problemów... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:32.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.