Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
09-19-2008, 20:45
J.F.
Gość
 
Domyślnie Re: jaki tani wtrysk LPG?

On Fri, 19 Sep 2008 19:24:59 +0200, PaweL wrote:
>W wielu japońskich silnikach stosowane są wtryski o dużym wydatku, sterowane
>krótkim impulsami. To sprawia problemy przy adaptacji na gaz, bo małe dysze
>mogą być za małe przy maksymalnym obciążeniu silnika, a większe dysze mogą
>być za duże na wolnych obrotach.


Hm, czemu mam wrazenie ze myla Ci sie wtryskiwacze z mikserem ?

J.



Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
jaki akumulator 55 ah DOBRY a nie tani - Jak w temacie Szukam akumulatora przede wszystkim dobrego a w drugiej dopiero kolejności taniego. Moja varta po 6 latach odmawia posłuszeństwa... Forum samochodowe
Jaki samochód dla hobbysty - tani, ładnie brzmiący, mniej pospolity. - Witam wszystkich! Szukam jakiegoś ciekawego, mniej pospolitego samochodu, który spełni jak najwyższą liczbę z poniższych warunków: -raczej coś z... Forum samochodowe
Tani, solidny, jak największy, w miare palący, diesel - jaki ? :))) - Zeby w miare to palilo, ale gabarytem bylo jak najwieksze :)) (Wiem takie rzeczy to tylko w Erze...) Ale moze ktos cos sensownego doradzi ? Co... Forum samochodowe
[?] Tani skuter na dojazdy do pracy - jaki wybrać - Witam, Noszę się z zamiarem kupna jakiegoś jednośladu, którym dojeżdżałbym do roboty (9 km po mieście) do 50 cm3. Najlepiej żeby był w miarę tani... Forum motocyklistów
Samochód z lat 80'-90' naprawialny młotkiem, tani, duży - jaki? :> - Witam! Czasem chodzi mi po głowie pomysł kupna takiego sztrucla i przerobienia go po swojemu, pewnie wyjdzie jakiś koszmarek ale w ramach... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:30.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.