Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-16-2014, 13:25
Havan2002 Havan2002 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Głośniki do caraudio

Witam. Chciałbym zapytać bardziej doświadczonych ode mnie, jakie głośniki powinienem kupić by dobrze nagłośnić moje auto. Ma ktoś jakieś sugestie na ten temat?


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Pytanie. Czy gaźniki od GPZ 500 będą pasowac do ER 5? - Jak w temacie, mojego kolegi bratu szlag trafił membrane na gaźniku. W Polsce powiedzieli mu , że to koszt rzędu 600 zł , w Anglii ponad 100... Forum motocyklistów
[Gdzie] Serwis CarAudio we Wrocławiu... - Witam. Potrzebuję namiary na jakiś sprawdzony serwis sprzętu CarAudio. Konkretnie, chodzi o firmowe radio z Octavii II 2005r. Takie z CD,... Forum samochodowe
[ot] CarAudio -LG / Kenwood / Sony ? - Witam PMS! Szukam radia do 350zl z MP3 (USB nie koniecznie, SD kart nie znajdę w tym przedziale :-/ ). Radio jak to radio musi dobrze odbierać... Forum samochodowe
[caraudio] Jaki odtwarzacz z usb/sdhc - Od paru miesięcy łażę, szukam, googluję, i im dalej tym głupszy jestem (albo producenci/sprzedawcy). Zapotrzebowanie: - Odtwarzacz samochodowy... Forum samochodowe
gaźniki Kawasaki KZ440 - Witam poszukuje gaźników lub membran do Kawasaki Kz 440 bądz też ciekawych pomysłów jak można rozwiązać problem z gaźnikiem w tym modelu. ... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:14.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.